Kuidas Nosibood kasutada?

Nosiboo kasutamine on imelihtne!

Seadeldis tuleb ühendada kõigepealt vooluvõrku. Seejärel peal olevast nupust sisse lülitada.

ninaaspiraator
Nupp, millest aspiraator käivitada.

Pea meeles ! Ninaaspiraatori eripäraks on see, et kui aparaat liiga kaua järjest töötab, siis lülitub see välja. Ära muretse, seade pole katki! Selline süsteem on loodud ohutuse pärast. Kui seade ennast automaatselt välja lülitab on võimalik seda uuesti tööle panna. Kui taaskord on ninaaspiraator liiga pikalt töös, siis lülitab ennast uuesti välja. Nüüd nupule vajutades aparaat ei reageeri. Kõik on korras ! Nosiboo ninaaspiraator on uuesti töövalmis ca 60 minuti pärast.

Nina puhastamiseks hoia last enda süles. Pane ta näiteks seljaga enda kõhu vasta. Colibri otsik on pehme ja ei ärrita lapse nina. Pane see ninna suunaga õrnalt silma välisnurga poole. Niiviisi tuleb lima kõige paremini ninast välja. Pane masin tööle ja vali sobiv kiirus. Kui lima on lahti, siis piisab väiksemast võimsusest. Paksema lima korral on mõistlik kõigepealt lasta ninna natukene füsioloogilist lahust, seejärel keerata võimsust juurde ning puhastada. Piisab, vaid paarist sekundist ja kogu lima on käes !  Jälgi, et Colibri otsik on käes nii, et voolik on suunaga alla mitte üles.  Samuti ei tohi vedelik sattuda voolikusse!

Ninaaspiraator
Ninaaspiraatori kasutamine

Colibri otsikust on väga hästi näha kui palju lima korraga on kätte saadud. Puhastamiseks võta otsik lahti, pese leige veega ja lase kuivada.

Ära kunagi ninaaspiraatori seisma panemiseks tõmba juhet seinast välja ! Peata aparaat peal olevale nupule vajutades ning seejärel võta välja vooluvõrgust.

nohu
Ninaaspiraator

 

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.