Miks on Nosiboo niivõrd hea?

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud koostöös mitmete spetsialistidega. Ninaaspiraatori suureks eeliseks võib lugeda imemisvõimsuse reguleerimise võimalust. Nosiboo aparaadi peal on nupp, millest vooluvõrku lülitades saab seadme käima panna ning nuppu keerates võimsust reguleerida. Lahtisema lima korral saab kasutada väiksemat võimsust ning paksema lima korral võimsust suurendada.

nohust lahti
Ninaaspiraatori võimsuse reguleerimisnupp

Ninaaspiraatori otsik  on unikaalne ning erineb paljuski teistest samalaadsetest. Tegemist on patendeeritud Colibri otsikuga. Aspiraatori otsik on pehme, mis aitab vältida lapse ninale liiga tegemist. Samuti tänu võimsuse reguleerimise võimalusele ei tule otsikut panna sügavale, vaid võimsuse suurendamisel saab lima kätte ka sügavalt ninast. Aspiraatori maksimaalne võimsus on arstidega kooskõlastatud.

 

Ninaaspiraator
Colibri otsik

Toote teeb omapäraseks ka see, et ülekasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest ja töös olevast ajast. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Selline süsteem kaitseb selle eest, et toodet liiga pikalt ei kasutataks.

Esmapilgul võib tunduda tootehind küll väga kallis, kuid sisuliselt on tegemist ühekordse väljaminekuga. Nosibool ei tule otsikut pärast igat kasutamiskorda vahetada, vaid piisab sellest kui vee all ilusti ära pesta. Lisaks on toode kordades efektiivsem kui samalaadset. Teeb töö kiiresti ja korrektselt! On lapsed rõõmsad ja ka vanemad 🙂

nohust lahti
Nosiboo ninaaspiraator

 

Ja vaadake Nosiboo disaini. Nii armas ja lapsesõbralik 🙂

beebi
ninaaspiraator

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.