MIKS ON NOSIBOO NIIVÕRD HEA JA KUIDAS SEDA KASUTADA?

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud koostöös mitmete spetsialistidega. Ninaaspiraatori suureks eeliseks võib lugeda imemisvõimsuse reguleerimise võimalust. Nosiboo aparaadi peal on nupp, millest vooluvõrku lülitades saab seadme käima panna ning nuppu keerates võimsust reguleerida. Lahtisema lima korral saab kasutada väiksemat võimsust ning paksema lima korral võimsust suurendada.

Ninaaspiraatori võimsuse reguleerimisnupp

Ninaaspiraatori otsik  on unikaalne ning erineb paljuski teistest samalaadsetest. Tegemist on patendeeritud Colibri otsikuga. Aspiraatori otsik on pehme, mis aitab vältida lapse ninale liiga tegemist. Samuti tänu võimsuse reguleerimise võimalusele ei tule otsikut panna sügavale, vaid võimsuse suurendamisel saab lima kätte ka sügavalt ninast. Aspiraatori maksimaalne võimsus on arstidega kooskõlastatud.

Colibri otsik
Colibri otsik

Toote teeb omapäraseks ka see, et ülekasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest ja töös olevast ajast. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Selline süsteem kaitseb selle eest, et toodet liiga pikalt ei kasutataks.

Esmapilgul võib tunduda tootehind küll väga kallis, kuid sisuliselt on tegemist ühekordse väljaminekuga. Nosibool ei tule otsikut pärast igat kasutamiskorda vahetada, vaid piisab sellest kui vee all ilusti ära pesta. Lisaks on toode kordades efektiivsem kui samalaadset. Teeb töö kiiresti ja korrektselt! On lapsed rõõmsad ja ka vanemad ?

Nosiboo ninaaspiraator
Nosiboo ninaaspiraator

Ja vaadake Nosiboo disaini. Nii armas ja lapsesõbralik ?

Ninaaspiraator
Ninaaspiraator

KUIDAS NOSIBOOD KASUTADA?

Nosiboo kasutamine on imelihtne!

Seadeldis tuleb ühendada kõigepealt vooluvõrku. Seejärel peal olevast nupust sisse lülitada.

Nupp, millest aspiraator käivitada.
Nupp, millest aspiraator käivitada.

Pea meeles ! Ninaaspiraatori eripäraks on see, et kui aparaat liiga kaua järjest töötab, siis lülitub see välja. Ära muretse, seade pole katki! Selline süsteem on loodud ohutuse pärast. Kui seade ennast automaatselt välja lülitab on võimalik seda uuesti tööle panna. Kui taaskord on ninaaspiraator liiga pikalt töös, siis lülitab ennast uuesti välja. Nüüd nupule vajutades aparaat ei reageeri. Kõik on korras ! Nosiboo ninaaspiraator on uuesti töövalmis ca 60 minuti pärast.

Nina puhastamiseks hoia last enda süles. Pane ta näiteks seljaga enda kõhu vasta. Colibri otsik on pehme ja ei ärrita lapse nina. Pane see ninna suunaga õrnalt silma välisnurga poole. Niiviisi tuleb lima kõige paremini ninast välja. Pane masin tööle ja vali sobiv kiirus. Kui lima on lahti, siis piisab väiksemast võimsusest. Paksema lima korral on mõistlik kõigepealt lasta ninna natukene füsioloogilist lahust, seejärel keerata võimsust juurde ning puhastada. Piisab, vaid paarist sekundist ja kogu lima on käes !  Jälgi, et Colibri otsik on käes nii, et voolik on suunaga alla mitte üles.  Samuti ei tohi vedelik sattuda voolikusse!

Ninaaspiraatori kasutamine
Ninaaspiraatori kasutamine

Colibri otsikust on väga hästi näha kui palju lima korraga on kätte saadud. Puhastamiseks võta otsik lahti, pese leige veega ja lase kuivada.

Ära kunagi ninaaspiraatori seisma panemiseks tõmba juhet seinast välja ! Peata aparaat peal olevale nupule vajutades ning seejärel võta välja vooluvõrgust.

Ninaaspiraator
Ninaaspiraator

Küpsised

Kidsmed kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt