Nosiboo lugu!

Kaks inglise rahvusest meest pidid pärast laste sündi silmitsi seisma lugematute magamate öödega. Ei, mitte sellepärast, et lapsed oleks süüa tahtnud. Ei pidanud väga kaua ootama kui lapsed said nohu. Kinnine nina ja nohu teevad neil pisikestel elu tõeliselt raskeks. Need kaks insenerist meest ei suutnud leida reaalselt toimivat ninaaspiraatorit ja seadsid endale eesmärgiks luua väga hea vahend laste nina puhastamiseks, mis teeksid nii laste kui vanemate elu kergemaks!

Meestel kulus kaks aastat uurimiseks ja arendamiseks kuni tuli välja esimene Nosiboo prototüüp, millest nad olid unistanud.

ninaaspiraator

Mehed olid hakkama saanud millegi suurepärasega! Nosiboo ninaaspiraator on vallutamas maailma.

Nelja aastaga on ninaaspiraator müügis juba 17-s riigis ja saanud tunnustust igalt poolt.

Olles alles aasta turul olnud hinnati Nosibood ühe prestiižsema auhinnaga. Nosiboo võitis Red Dot Auhinna meditsiiniseadmete kategoorias.

2016.aastal nomineeriti Nosiboo Saksa Disainiauhindade Konsiiliumi poolt tänu unikaalsele ja silmapaistvale disainile.

Üheks tänuväärsemaks auhinnaks võib lugeda 2017.aastal USA-s saadud autasu. Nosiboo võitis USAs PTPA auhinna. PTPA näol on tegemist Põhja- Ameerika suurima vabatahtlike vanemate testimise ühinguga. Vanemad testivad erinevaid tooteid ning annavad sellele omapoolse hinnangu, mis tähendab, et tegemist on kõige adekvaatsema tagasisidega toodetele. Nosiboo valiti kõige usaldusväärsemaks tooteks !

 

nosiboo

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.