Добро пожаловать в наш интернет магазин

Моя корзина

Корзина покупателя

назальный аспиратор Nosiboo PRO

назальный аспиратор Nosiboo PRO

Nosiboo PRO - это высококачественный назальный аспиратор, при помощи которого сможешь без лишних проблем, быстро и эффективно прочистить нос насморком страдающего ребенка от выделений. Дружественный к ребенку дизайн  Pro растопит сердце каждого пользователя! Благодаря регулируемой мощности всасывания точно приспособится к потребностям твоего ребенка - при более жидких выделениях использовать более низкую мощность, при более густых - более сильную мощность. Устройство изобретено в сотрудничестве с врачами и специалистами и подойдет для использования с момента рождения до тех пор, когда ребенок научиться сморкаться самостоятельно.  

Наличие:Нет в наличии
SKU Nosiboo PRO
Информация

Аспирация одной ноздри длится пару секунд. Для предотвращения чрезмерного использования, через 15 минуты пользования устройство выключается. Устройство будет готово к последующему использованию через 50 минут.  Nosiboo Pro будет служить тебе годами и конечно же станет для каждого родителя самым большим помощником в период насморка. 

- Очистит нос ребенка всего за пару секунд 

- Регулятор мощности всасывания

- Работает от электросети

- Без BPA

- Устройство легко промыть проточной водой. 

- Система против чрезмерного использования.

Bопросы
Инструкция
Oценка

Напишите свой собственный отзыв

Рейтинг: назальный аспиратор Nosiboo PRO

LIHTNE PUHASTADA

Puhastamiseks tuleb eemaldada üksnes Colibri pea, võtta see osadeks lahti ja pesta sooja vee all.

BPA VABA

Ei sisalda tööstuslikku kemikaali, mis kahjustaks organismi.

TÖÖTATUD VÄLJA KOOSTÖÖS ARSTIDEGA

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud erinevate arstide, teadlaste ja spetsialistide koostöös.

VÕIMSUSE REGULEERIMINE

Nosiboo Prol saab võimsust reguleerida. Tugevama nohu korral kasutada suuremat võimsust, väiksema korral võimsust panna madalamaks.

Miks kasutada ninaaspiraatorit?

Vastsündinud hingavad alguses ainult läbi nina.

Miks see probleem on?

Kui lapsel on nina kinni, siis ei saa ta korralikult hingata ja pole tagatud piisav hapnikuvarustus.  See omakorda raskendab lapsel söömist magamist ning toob kaasa nutmise.

Mida selleks teha?

Lapsevanemana saame aidata hoida lapse hingamisteed puhtad ja avatud. Lapse nina puhastamisega tagame selle, et laps saab süüa ja magada. Ninaaspiraator on kõige kiirem ja efektiivsem vahend lapse ninast lima eemaldamiseks.

Nosiboo_ninaaspiraator

Väikelapsed haigestuvad 6-10x aastas, millega kaasneb tihtipeale ka nohu ja ninakinnisus. Püsiv suukaudne hingamine toob kaasa endaga mitmeid probleeme.

Kui lapsel on nohu ja lima seisab pikemat aega ninaõõnsuses, siis on see soodne pind erinevate bakterite paljunemiseks, mis võib kaasa tuua näiteks keskkõrva-ja põskkoopapõletiku. Laste kuulmistoru on palju lühem, mistõttu võib lima takistusteta keskkõrva sattuda. See võib avaldada negatiivset mõju nii artikulatsioonile kui kõne arengule, mis võib muutuda nasaalseks.

Ninaaspiraatori kasutamisel ninast lima eemaldamiseks aitame hoida hingamisteed puhtana, mis takistab bakterite paljunemist.

Miks valida Nosiboo Pro?

Ninaaspiraator, mis PÄRISELT KA TOIMIB!
Ninaaspiraator on kliiniliselt testitud ja valminud koostöös arstidega ning omaala spetsialistidega.
Puhastab nina sekunditega!
Võimalus reguleerida imemisvõimsust
Mugav ja kerge Colibri pead käes hoida
Ninaaspiraatoril on unikaalne ninaotsik, mis on pehme ega ärrita nina.

Ninaaspiraator Nosiboo Pro teenib sind aastaid ning see on kindlasti iga lapsevanema suurim abiline nohuperioodil.

Nosiboo Pro-l on unikaalne liigkasutamise vastane süsteem. Kui Nosiboo töötab järjest ca 15 minutit, siis lülitub see automaatselt välja ning 50-minuti jooksul pole võimalik seda uuesti tööle panna.


Puhastamine on imelihtne!

Eemalda Colibri pea vooliku küljest
Võta pea juppideks lahti (4 osa)
Pese kõik osad leige veega ja lase kuivada
Kui osad kuivad, siis pane Colibri pea kokku
Ninaaspiraator on taas kasutusvalmis

ARSTID SOOVITAVAD

Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Ämmaemand

"Kui imiku nina on ummistunud, on rinnaga toitmine tõsiselt takistatud. See on imetamise ajal sagedane nähtus, mis esineb sageli ning mõjutab imetamise ja söömise tõhusust, lisaks veel ema ja lapse rõõmsameelsust. Nosiboo aitab beebil kergemalt hingata."

Prof Dr Gabot Katona

Pediaatriline kõrva-nina-kurguarst - Heim Pali Lastehaigla

"Nina aspireerimine on tõhus teraapia nohu ja rinosinusiidi raviks ja varases lapsepõlves, mida tõestavad mitmed uuringud. Eemaldades lima õigel ajal ja põhjalikult, vabaneb ninaõõs enamikust haigusetekitajatest, paraneb hingamine, uni on rahulikum ja tüsistusi saab vältida. Nosiboo ninaaspiraator pakub sellele uue võimaluse. Lihtne kasutada, õrn ja tõhus."

Kõige rohkem positiivset tagasisidet saanud ninaaspiraator Eestis!

Kerli

“Olen oma väikse poja LOR probleemidega nüüdseks tegelenud juba üle aasta. Olen varasemalt näinud Nosiboo kiidulaulu ja mõelnud, meh..meil seda vaja pole. Viimane kord LH soovitas meie raviarst NBd väga ja mõtlesin, proovime. Pakk tuli väga kiirelt ja täna oleme juba proovinud. SUPER TOODE!! Soovitan kõigile kel peres väiksed lapsed ja miks ka mitte enda peal proovida.

Kaie

“Super abiline olnud viimase lapse sünnist saadik. Täna selgus, et kasu pole sellest mitte AINULT nohu puhul, vaid edukalt saab lapse ninast välja tõmmata ka nt herne, mis teadmata põhjustel sinna sattunud oli.”

Liisi

“Sain hiljuti esmakordselt emaks ja teadsin juba enne beebi sündi, et Nosiboo ninaaspiraator on asi mis peab meie perre tulema. Nii jõudiski meieni Nosiboo Pro ja oleme niii rahul. Meie beebil veel päris nohu pole olnud aga konnid tekivad pidevalt ninna nii et reaalselt iga jumala päev kasutame Nosibood. Võtsime selle ka siis kaasa, kui nädalavahetuseks kodust ära läksime, sest see on lihtsalt asendamatu masin. Natuke suur on muidugi ka kodust välja minnes kaasa vedamiseks ja ostsime selleks puhuks manuaalse ninaaspiraatori. Ühe korra proovisin ja olles siiani ainult Nosibood kasutanud ma ausalt ei saa aru kuidas vanemad üldse ilma selleta hakkama saavad. Täiesti võimatu oli beebi ninast midagi kätte saada. Nüüd olen hakanud mõtlema, et täiega oleks reisimiseks Nosiboo Go-d ka juurde vaja...kui see vaid nii kallis ei oleks. Keeruline kui mõni asi on palju parem kui rahakoti seis ????

Nosiboo Pro ninaaspiraator omab tunnustust üle maailma!

Ninaaspiraator on valmistatud EUs ja omab meditsiiniseadme sertifikaati

2014a. Red Dot meditsiiniseadme auhind

2016a. Saksamaa disainiauhind

2017a. USAs PTPA auhind

2020 ja 2021a valitud Koreas tarbijate lemmiktooteks

допродажа продуктов