Nosiboo automaatne ninaaspiraator roheline

135.00 km

Lastesõbraliku disainiga armas ninaaspiraator !

Nosiboo beebi ninaaspiraator on auhinnatud, kõrgema kategooria aspiraator, mis on efektiivne vahend lapse ninast lima eemaldamiseks. Soeta endale Nosiboo ninaaspiraator, mis oluliselt lihtsustab lapse ninast lima eemaldamist. Toode on lapsesõbralik ning kerge kasutada.

Kategooria:

Kirjeldus

Ninaaspiraator

Nosiboo beebi ninaaspiraator on auhinnatud, kõrgema kategooria aspiraator, mis on efektiivne vahend lapse ninast lima eemaldamiseks. Kuni 6-nda elukuuni hingavad beebid ainult läbi nina.Ummistunud nina takistab hingamist, ei lase lapsel magada, süüa ega imeda lutti, mistõttu on oluline, et hingamisteed oleksid pidevalt puhtad ning vabad. Nohu on sage lapseea haigus, mis võib süvenemise korral kaasa tuua mitmeid rängemaid haigusi ja vaevusi, nagu keskkõrva- või põskkoopapõletik. Lima paigalseis ninaõõnes alati aeglustab paranemisprotsessi, kuid efektiivse ninaaspiraatoriga on võimalik raskemaid vaevusi ära hoida. Nosiboo ninaaspiraator on väga efektiivne ning lihtne abivahend lima eemaldamiseks ka sügavalt ninast ilma lapsele liiga tegemata. 

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud koostöös mitmete spetsialistidega. Automaatse ninaaspiraatori puhul on võimalik imemisvõimsust reguleerida. Lahtisema lima korral saab kasutada väiksemat võimsust ning paksema lima korral võimsust suurendada. Aspiraatori otsik on pehme, mis aitab vältida lapse ninale liiga tegemist. Samuti tänu võimsuse reguleerimise võimalusele ei tule otsikut panna sügavale, vaid võimsuse suurendamisel saab lima kätte ka sügavalt ninast. Aspiraatori maksimaalne võimsus on arstidega kooskõlastatud. Toote teeb suurepäraseks ka see, et ülekasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Antud süsteem ennetab toote ülekasutamist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nosiboo automaatne ninaaspiraator roheline”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Vaata lisaks

Kidsmed tooted: aspiraatorid, ninapumbad ...