Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Kohaletoimetamine

Transport ja tarne

 

Meil on suurepärane uudis! Nüüdsest pakume tasuta tarnet kõigile tellimustele, mis on vähemalt 19 €.

 

Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada Itella smartpost, Omniva või Venipaki pakiautomaadist üle Eesti.

 

1.95 €

Kui tellimuse summa on üle 19 €, siis on transport tasuta.

Postitame kauba samal päeval kui tellimus on tehtud enne kella 16:00. Kaup jõuab Sinu valitud SmartPOSTi pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. Itella smartpost saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

 

2.44 €

Kui tellimuse summa on üle 19 €, siis on transport tasuta.

Postitame kauba samal päeval kui tellimus on tehtud enne kella 16:00. Kaup jõuab Sinu valitud Omniva pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. Omniva saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

 

2.07 €

Kui tellimuse summa on üle 19 €, siis on transport tasuta.

Postitame kauba samal päeval kui tellimus on tehtud enne kella 16:00. Kaup jõuab Sinu valitud Venipaki pakiautomaati tavaliselt postitamisele järgneval päeval. Venipak saadab SMS teavituse uksekoodiga, kui pakk on jõudnud pakiautomaati.

 


Pärast 16:00 tehtud tellimused postitame järgmisel päeval ja peaksid kohal olema ülejärgmisel. Reedel pärast 16:00 ja nädalavahetusel tehtud tellimused lähevad teele esmaspäeval ning pakk peaks olema kohal teisipäeval.

Juhul kui Teil on tellimuse kättesaamisega kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas.


E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00, aadressil Kadaka tee 133, Tallinn. Selleks tuleks eelnevalt teha tellimus meie e-poest; märkida, et soovite ise järgi tulla ning oodata kinnitust, et teie pakk on järeletulemiseks valmis. Küsimuste korral helistage meile +372 57 870 702 või kirjutage info@kidsmed.ee.

Palun arvestage, et pühade perioodil võib transport võtta tavapärasest kauem aega. Samuti erineda meie lahtiolekuajad tavapärasest.