Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Товары для здоровя

Juba vanarahvas ütles, et looduses peitud vägi! Köhasiirup, siilikübarasiirup c-vitamiiniga, saialilletinktuur ja tee imetavale emale on tervisetooted, mis on 100% looduslikud ning toodetud Eestis. Köhasiirup ning siilikübarasiirup on nii hea maitsega, et isegi kõige rohuvastasem laps võtab neid rõõmuga. Siilikübar on suurepärane tervisetoode turgutamaks nii täiskasvanu kui ka lapse organismi peale haigusperioodi või siis enne algavat gripiperioodi. 

Saialilletinktuuri on kasutatud juba väga ammustest aegadest erinevate haiguste puhul. Igale emale on see oranž vedelik tuttav ilmselt juba alates sünnitusmajast, sest just sellega puhastatakse beebidel naba. Enamasti kuulub see tervisetoode ka ostunimekirja, mida tehakse enne beebi sündi. Kidsmedi saialilletinktuur on sinu beebile kindlasti hea valik. 

Imetava ema tee on hea võimalus toetamaks rinnapiima tootmist läbi looduse. Selles on kasutatud puhtaid ja ÖKO ravimtaimi. Enamik neist korjatud Viljandimaa põldudelt. Ilma säilitusaineteta, ilma lõhna- ja maitseaineteta. Meie imetava ema teel on suurepärane maitse, tee nautimiseks ei ole vaja isegi magusaineid lisada. Rinnapiim on esimestel elukuudel lapsele äärmiselt oluline, kuid kõikidele emadele ei tule see loomulikult. Just nende emade peale olemegi meie mõelnud ja tahame ulatada oma neile oma tassikese teed sel keerulisel, kuid ilusal ajal. 

Фильтр

Сетка Список

12 элементов

Задать направление по возрастанию
 1. Подарочная карта Kidsmed

  50,00 €
 2. Kidsmedi sprei multivitamiin lastele
  Нет в наличии
 3. Suukaudne D3 spreivitamiin - ei tekita gaase

  11,90 €
 4. Сироп из эхинацей с витамином С

  6,90 €
 5. Сироп от кашля

  6,90 €
 6. Настойка календулы

  6,00 €
 7. Pulmotin palsam imikutele ja lastele

  As low as 5,97 €
 8. Kidsmed füsioloogiline soolalahus

  5,40 €
 9. Дезинфицирующее средство для рук

  3,60 €
 10. Чай кормящей матери

  3,00 €
Сетка Список

12 элементов

Задать направление по возрастанию