Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Suukaudne D3 spreivitamiin - ei tekita gaase

11.9

Suukaudne D3 spreivitamiin - ei tekita gaase

11,90 €

Kidsmedi D3-vitamiin on lihtsasti kasutatav 100% looduslik toidulisand suusprei kujul. See sisaldab looduslikku D3-vitamiini vormi, mis on identne meie keha sünteesitava vitamiiniga ja millel on tõestatud suurepärane imendumine. Kidsmedi D3-vitamiin ei sisalda säilitusaineid või mistahes krampe põhjustavaid koostisosasid. See on sobilik vastsündinutele, lastele ning täiskasvanutele, kes eelistavad looduslikke toidulisandeid.

Üks pudel sisaldab 150 pihustust.

- +
Наличие:В наличии
SKU Dvit
Информация

Заказанные товары можно быстро забрать в пакоматах DPD, Smartpost или Omniva по всей Эстонии. Обычно посылка поступает в выбранный вами пакомат уже на следующий день. Если вы спешите получить свой заказ, заказанный товар также можно забрать в нашем офисе в Таллинне. Все заказы, размещенные до 15:00 в будние дни, будут отправлены в тот же день и должны быть в посылочном автомате на следующий день. Забрать товар в пункте выдачи интернет-магазина можно в будние дни с 9:00 до 16:00. Адрес: Kadaka tee 133, Таллинн. Пожалуйста, позвоните заранее! Телефон +372 57 870 702

Инструкция

Kasutamine: Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustage vedelik otse suhu. 1 pihustus = 400 IU. Imikute soovitatav päevane annus on 400 IU ehk üks pihustus. Lastel ja täiskasvanutel 2-3 pihustus päevas. Puhastage pihustipead peale igat kasutuskorda. Asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis.

Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Oценка

Напишите свой собственный отзыв

Рейтинг: Suukaudne D3 spreivitamiin - ei tekita gaase

KERGESTI OMASTATAV

Jõuab läbi suu limaskesta kiiresti vereringesse

LOODUSLIK

100% looduslik, vegan

LAPSELE OHUTU

Ei tekita krampe, gaase, koolikuid

TOETAB IMMUUNSÜSTEEMI

Hoiab luid, hambaid ja aitab kaltsiumil imenduda

Ideaalne toode lastele, kes ei saa või kellele ei meeldi neelata kapsleid. Pihustatavat vitamiini on lihtne manustada igas vanuses lapsele. 

Kidsmedi D3-vitamiin:

Aitab kaltsiumil imenduda
Hoiab luid ja hambaid tugevana
Toetab immunsüsteemi normaalset talitust

D3-vitamiin on kohustuslik vitamiin sügis-talvisel perioodil, eriti päikesevaesele Põhja-Euroopa rahvastikule. 

D_vitamiin_3

Kidsmedi D3 spreivitamiini jätkub kauaks!

Sprei sisaldab 150 pihustust. 1 pihustus = 400 IU. Imikute soovitatav päevane annus on 400 IU ehk üks pihustus. Ühest pudelist jätkub viieks kuuks!

Lastel ja täiskasvanutel 2-3 pihustus päevas. 

Miks tuleb kindlasti imikutele ja väikelastele anda D-vitamiini?

Uuringutega on tõestatud, et ilma D-vitamiinita imendub soolest vaid 10 kuni 15 protsenti kaltsiumi – koos D-vitamiiniga 30 kuni 40 protsenti ehk poole rohkem.

Piisava koguse D-vitamiini tarbimine aitab lapse luudel kasvada ja muudab need tugevaks. Lastel, kes ei saa vajaminevat kogust D-vitamiini, on luud pehmed ning neil tekivad luulised muutused.

Tõsiste haiguste tekke välitmiseks on oluline hoida D-vitamiini tase optimaalsena.

kidsmeid_d_vitamiin

Milline peaks olema D-vitamiini tase?

Üle 50 nmol/l loetakse piisavaks

30–50 nmol/l on puudulik

alla 30 on defitsiit

alla 30 on defitsiit