Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Blogi

Rinnapiima säilitamise ABC

Isegi esimestel nädalatel pärast lapse sündi tuleb ette olukordi, kui peate viibima mõnda aega kodust eemal - olgu need poeskäigud, arstivisiidid, külaskäigud või ühiskondlikud kohustused. Kui varasemalt ehk oleks beebi kaasa endaga võtnud ja vajadusel leidnud mõne vaikse nurgakese, kus beebit imetada, siis praegusel ajal on ilmselt targem pisikese beebiga avalikke kohti vältida. Seega tuleb...

Jätka LugemistRinnapiima säilitamise ABC
Jõulud on alati olnud maagiline aeg! Kuid kui te saate lapsed, muutuvad ka jõulud pisut… erilisemaks!

Mõned inimesed väidavad, et kui te saate lapsed, muutuvad jõulud paremaks, et teie lapsepõlve jõulude võlu tuleb tagasi. Teised aga ütlevad, et see pole parem, vaid lihtsalt teistsugune ja sama maagiline kui kunagi varem.

Kuidas iganes see ka teile ei tunduks, lastele eelneva ja järgneva jõuluaja vahel on kindlasti mitmeid erinevusi – siin on mõned, mida meie oleme lapsevanematena mä...

Jätka LugemistJõulud on alati olnud maagiline aeg! Kuid kui te saate lapsed, muutuvad ka jõulud pisut… erilisemaks!
“Minu eesmärgiks isana on, et mu lapsed oleksid õnnelikud ning et nad  kasvaksid inimesteks, kes suudavad ise elus hakkama saada!”
Isadepäev on kohe-kohe käes! Oleme mitmeid kordi rääkinud, et Nosiboo ninaaspiraatori loojateks on kaks vinget isa, aga kas teadsite, et ka Kidsmedi üks loojatest on üks väga vinge isa? Kidsmed on pisike pere ettevõte, mille taga seisavad Sander ja Mariliis. Isadepäeva puhul oleks vahva tutvustada teile Kidsmedi isa, Sandrit.

Sander on 29-aastane ja ta on pärit Eesti sildade- ja ve...

Jätka Lugemist“Minu eesmärgiks isana on, et mu lapsed oleksid õnnelikud ning et nad kasvaksid inimesteks, kes suudavad ise elus hakkama saada!”
Mis on rinnapadjad?

Rinnapadjad, mida tuntakse ka kui “imetamispadjad”, on imavad padjakesed, mida kantakse imetava ema nibude ja rinnahoidja vahel. Need toimivad kilbina, mis kaitsevad riideid piima lekke eest, hoides ära märjad laigud ja võimalikud plekid.

 

Ühekordne või korduvkasutatav?

Lapse imetamine on ilus kogemus! Need tunded, kui rinnaga t...

Jätka LugemistMis on rinnapadjad?

Items 1 to 4 of 17 total

Näita lehe kohta