Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Blogi

Imetamise võlu ja valu!

Imetamine on loomulik viis vastsündinu toitmiseks ja kordumatu sideme loomiseks. Vahetult pärast sünnitamist võib tervishoiutöötaja jagada soovitusi beebi esimeseks toitmiseks. Hämmastaval kombel tunneb vastsündinu sinu rinnapiima lõhna. Ta otsib selle „allikat“ ja teeb oma suu lahti.

Õigesti rinnaga toitm...

Jätka LugemistImetamise võlu ja valu!
Palavik ja selle alandamine

PALAVIK JA SELLE ALANDAMINE

 

Palavik on lastel üsna sage terviseprobleem. Lapsevanema paneb see muretsema: mida nüüd ette võtta? Sageli kardetakse palavikku ja üritatakse seda iga hinna eest alandada. Kas ka põhjendatult? Mida on üld...

Jätka LugemistPalavik ja selle alandamine
Köha

Juba täiskasvanule on köha väga ebameeldiv haigus, mis siis lastest veel rääkida. Pikali olles ajab köhima nii mis hirmus, seega und saada on keeruline. Hingetuks köhivat last kõrvalt vaadata-kuulata on piin. Kuna köha põhjustavatele viirustele toimivaid ravimeid ei ole, siis viirusköha põhjust ravida ei saa, küll aga on mitmeid võimalusi köhaärrituse leevendamiseks.

Kõige sagedamini...

Jätka LugemistKöha
Kraadimine

Kraadimisel on kaks põhilist nippi: esiteks tuleb tähelepanu pöörata sellele, kust valitud kraadiklaasiga temperatuuri mõõta tuleks ja teiseks tuleks tähelepanu pöörata sellele, kunas ja kuidas kraadida.

Jätka LugemistKraadimine

Items 1 to 4 of 10 total

Näita lehe kohta