Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Blogi

“Minu eesmärgiks isana on, et mu lapsed oleksid õnnelikud ning et nad  kasvaksid inimesteks, kes suudavad ise elus hakkama saada!”
Isadepäev on kohe-kohe käes! Oleme mitmeid kordi rääkinud, et Nosiboo ninaaspiraatori loojateks on kaks vinget isa, aga kas teadsite, et ka Kidsmedi üks loojatest on üks väga vinge isa? Kidsmed on pisike pere ettevõte, mille taga seisavad Sander ja Mariliis. Isadepäeva puhul oleks vahva tutvustada teile Kidsmedi isa, Sandrit.

Sander on 29-aastane ja ta on pärit Eesti sildade- ja ve...

Jätka Lugemist“Minu eesmärgiks isana on, et mu lapsed oleksid õnnelikud ning et nad kasvaksid inimesteks, kes suudavad ise elus hakkama saada!”
Mis on rinnapadjad?

Rinnapadjad, mida tuntakse ka kui “imetamispadjad”, on imavad padjakesed, mida kantakse imetava ema nibude ja rinnahoidja vahel. Need toimivad kilbina, mis kaitsevad riideid piima lekke eest, hoides ära märjad laigud ja võimalikud plekid.

 

Ühekordne või korduvkasutatav?

Lapse imetamine on ilus kogemus! Need tunded, kui rinnaga t...

Jätka LugemistMis on rinnapadjad?
Rinnapumba lehter – oluline tegur edukaks pumpamiseks

MIKS ÕIGE LEHTRI SUURUSE VALIMINE ON TÄHTIS?

Vahel ütlevad emad, et neil pump ei toimi või teeb haiget ning seetõttu jääb rinnapump kasutamata. Väga suurel osal kordades on aga asi hoopis vale suurusega lehtris. Lehter mängib väga tähtsat rolli mugavas, edukas ja valutus pumpamises. Pumpamine võib iseenesest juba olla piisavalt raske, kuid sobimatu lehtri kasutamine...

Jätka LugemistRinnapumba lehter – oluline tegur edukaks pumpamiseks
Mida kinkida katsikuks?

Kui kauaoodatud beebi on näinud ilmavalgust, soovitakse seda kindlasti eriliselt tähistada. Peale vanemate on see oluline sündmus ka lähedastele — vastsündinu tädidele, onudele, vanaisale, vanaemale aga ka lapsevanemate sõpradele. Et ka lähedased saaksid kõik vastsündinut uudistada, on tavaks korraldada katsikupidu....

Jätka LugemistMida kinkida katsikuks?

Items 1 to 4 of 15 total

Näita lehe kohta