Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Pulmotin palsam imikutele ja lastele

5.97

Pulmotin palsam imikutele ja lastele

As low as 5,97 €

Pulmotin on toitev salv, mis loodud spetsiaalselt imikutele ja lastele. Suurepäraseks abiliseks külmetuse korral. Siidist koostist on eriti lihtne peale kanda. Koostisosad pantenool, kastoorõli, shea- ja kakaovõi hooldavad ja taastavad laste õrna nahka. Tüümiani, lavendli ja tähtaniisi eeterlike õlide rahustav aroom avaldab lõõgastavat toimet hingamisteedele ja aitavab kergemini hingata ninakinnisuse korral. Kasutamiseks välispidiselt.

- +
Наличие:В наличии
Осталось всего %1
SKU PULM
Информация

Заказанные товары можно быстро забрать в пакоматах DPD, Smartpost или Omniva по всей Эстонии. Обычно посылка поступает в выбранный вами пакомат уже на следующий день. Если вы спешите получить свой заказ, заказанный товар также можно забрать в нашем офисе в Таллинне. Все заказы, размещенные до 15:00 в будние дни, будут отправлены в тот же день и должны быть в посылочном автомате на следующий день. Забрать товар в пункте выдачи интернет-магазина можно в будние дни с 9:00 до 16:00. Адрес: Kadaka tee 133, Таллинн. Пожалуйста, позвоните заранее! Телефон +372 57 870 702

Bопросы

Miks ei tohi Pulmotin palsamit imikutele ja lastele kanda näopiirkonnale?

Ärge kunagi kasutage palsamit näol. Kuigi eeterlike õlide sissehingamine võib aidata teil hingata kergemini, võib otsene kokkupuude hingamisteid ärritada.

 

Millest koosneb Pulmotin imikute ja laste palsam?

Pulmotin palsam sisaldab lavendli-, tähtaniisi- ja tüümiani eeterlikke õlisid, mis on segatud riitsinusõli, shea- ja kakaovõiga siidiseks palsamiks. Pulmotin salvi pantenooli sisaldus muudab naha struktuuri tugevamaks ja aitab kaasa naha loomulikule uuenemisele.

 

Mis vanusest alates sobib Pulmotin palsam imikutele ja lastele?

Pulmotin palsam imikutele ja lastele sobib alates sünnist. Alla 6 kuu vanustel tuleks aga palsamit kasutada ettevaatusega ning väikeses koguses.

 

Kas Pulmotin palsamit võib määrida ka limaskestadele?

Eeterlike õlide protsendi tõttu ei tohi salvi määrida kahjustatud nahale ja limaskestadele. Võib esineda naha ja limaskestade ärritust.

 

Mida tähendab Dermatest® 5-tärni garantiitempel?

Pulmotin imikute & laste salvi on kontrollinud ja hinnanud sõltumatu dermatoloogiainstituut Dermatest®. Salvi kasutati 0 - 3 aasta vanustel lastel 4 nädala jooksul ja selle aja jooksul ei esinenud soovimatuid nahareaktsioone. Pulmotin® imikute & laste salv on seetõttu saanud 5-tärni templi “väga hea”.

 

Kui kaua Pulmotin imikute ja laste salv säilib?

Peale avamist säilib Pulmotin salv 6 kuud.

 

Kas ma võin rasedana kasutada Pulmotin® palsamit beebidele ja lastele?

Pulmotin palsam sisaldab tähtaniisi ja see võib stimuleerida raseduse ajal emakat, mis võib esile kutsuda sünnituse. Seetõttu palume teil küsida nõu oma arstilt või apteekrilt.

 

Kas ma imetava emana võin kasutada Pulmotin palsamit?

Pulmotin palsamit võib imetamise ajal kõhklemata kasutada ka ise.

 

Kas Pulmotin palsam on vegantoode?

Jah, see on vegantoode

 

Kas Pulmotin palsam on julmusevaba?

Jah, see on julmusevaba ehk ühtki toorainet ega lõpp-produkti pole testitud loomade peal.

Oценка

Напишите свой собственный отзыв

Рейтинг: Pulmotin palsam imikutele ja lastele

HINNATUD TOODE

Kontrollitud sõltumatu dermatoloogiainstituut Dermatest® poolt ja saanud 5-tärni templi.

JULMUSEVABA VEGANTOODE

Toote loomisel ei katsetatud seda loomadel. Kõik komponendid on veganitele sobilikud.

 

AITAB KÜLMETUSE KORRAL

Eeterlikud õlid lõõgastavad ja aitavad paremini hingata külmetuse korral.

SIIDISE KOOSTISEGA

Siidine koostis teeb salvi pealekandmise hästi lihtsaks. Ideaalne ka massaažiks. 

Kuidas toodet kasutada?

Määrige palsamit sõrmeotstega õrnalt rinnale, seljale ja jalataldadele 2-3 korda päevas. Õrnad silitused massaaži ajal rahustavad ja lõõgastavad last. Alla 6 kuu vanustel lastel tuleks Pulmotin imikute & laste palsamit kasutada  ettevaatlikult ja väikeses koguses 1 kord päevas.

Kasutada ainult välispidiselt, mitte määrida haavadega või kahjustatud nahale ega näopiirkonnale. Vältida kontakti silmade ja limaskestadega.

k_lmakreem_beebile-214x329
Pulmotin_palsam-214-329
Pulmotin_k_lmakreem_beebile-214x329

Pulmotin imikute & laste palsam on ka ideaalne massaažiks. Massaaži õige sooritamine lõdvestab teie last; nii saab leevendada kõhuvalu, kõhukinnisust või pingeid. See soodustab rahulikku und ja heaolu. Suurim pluss massaažil on see, et side lapse ja vanema vahel tugevneb.

 

Mis vanusest alates sobib Pulmotin palsam imikutele ja lastele?

Pulmotin palsam imikutele ja lastele sobib alates sünnist. Alla 6 kuu vanustel tuleks aga palsamit kasutada ettevaatusega ning väikeses koguses.

Miks ei tohi Pulmotin palsamit imikutele ja lastele kanda näopiirkonnale?

Ärge kunagi kasutage palsamit näol. Kuigi eeterlike õlide sissehingamine võib aidata teil hingata kergemini, võib otsene kokkupuude hingamisteid ärritada.

k_lmetuse_vastu_kreem_beebile-370x569

Mida tähendab Dermatest® 5-tärni garantiitempel?

Pulmotin imikute & laste salvi on kontrollinud ja hinnanud sõltumatu dermatoloogiainstituut Dermatest®.

Salvi kasutati 0 - 3 aasta vanustel lastel 4 nädala jooksul ja selle aja jooksul ei esinenud soovimatuid nahareaktsioone. Pulmotin® imikute & laste salv on seetõttu saanud 5-tärni templi “väga hea”.

parim_k_lmakreem