Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Rinnapumba lehtrid (2tk)

14

Rinnapumba lehtrid (2tk)

As low as 14,00 €

"Lola & Lykke lehter on pehme, mugav ja mul on hea meel näha, et lisandunud on ka erinevaid suuruseid, sest rinnad ei ole kaksikud, vaid pigem justkui õed. On rõõm kasutada rinnapumpa, mis on funktsionaalne ja samas ka ilus, isegi lehter!”

Lola & Lykke lehtrid on valmistatud pehmest silikoonist ja see teebki need kasutaja jaoks nii mugavaks ning hõõrdumiskindlaks.

 

 

- +
Наличие:В наличии
Осталось всего %1
SKU LEHTER-1
Информация

Заказанные товары можно быстро забрать в пакоматах DPD, Smartpost или Omniva по всей Эстонии. Обычно посылка поступает в выбранный вами пакомат уже на следующий день. Если вы спешите получить свой заказ, заказанный товар также можно забрать в нашем офисе в Таллинне. Все заказы, размещенные до 15:00 в будние дни, будут отправлены в тот же день и должны быть в посылочном автомате на следующий день. Забрать товар в пункте выдачи интернет-магазина можно в будние дни с 9:00 до 16:00. Адрес: Kadaka tee 133, Таллинн. Пожалуйста, позвоните заранее! Телефон +372 57 870 702

Oценка

Напишите свой собственный отзыв

Рейтинг: Rinnapumba lehtrid (2tk)

Lehtri_suuruse_valimine

"Lola & Lykke lehter on pehme, mugav ja mul on hea meel näha, et lisandunud on ka erinevaid suuruseid, sest rinnad ei ole kaksikud, vaid pigem justkui õed.” - Miina

Saadaval kolmes erinevas suuruses. Enne ostu sooritamist soovitame endale sobilik suurus leida mõõtmisjuhiste järgi. Õiges suuruses lehter tagab kasutusmugavuse!

Õige lehtri valimise lähtekohaks on nibude läbimõõdu põhjal optimaalse suuruse määramine.

Kui teie nibu läbimõõt on alla 17 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 21 mm.
Kui teie nibu läbimõõt on alla 20 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 24 mm.
Kui teie nibu läbimõõt on alla 25 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 27 mm
kidsmed_rinnapump_lola_lykke_1_1

Lola & Lykke nutika rinnapumba lehter on eriline!

Vahel ütlevad emad, et neil pump ei toimi või teeb haiget ning seetõttu jääb rinnapump kasutamata. Väga suurel osal kordades on aga asi hoopis vale suurusega lehtris. Lehter mängib väga tähtsat rolli mugavas, edukas ja valutus pumpamises. Pumpamine võib iseenesest juba olla piisavalt raske, kuid sobimatu lehtri kasutamine võib mõjutada pumbatava piima kogust. Tuleks meeles pidada, et lehtri suurus võib pumpamise ja imetamise ajal muutuda, seega on hea aeg -ajalt kontrollida, kas kasutate endiselt õiget suurust. Või võite avastada, et teie rinnad vajavad erineva suurusega lehtreid. Pidage meeles, et pumpamine ei tohiks kunagi haiget teha!

Rinnapumba_lehter_kidsmed