Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Lugu kahest 22a noorest

Alustame päris algusest. Nosibooni jõudsime tänu isiklikule vajadusele. Pärast esimese lapse sündi tuli õige pea silmitsi seista väikelapse ühe sagedasema vaevusega – nohu. Katsetasime Eestis leiduvaid aspiraatoreid, kuid ükski neist ei andnud soovitud tulemust. Nägime, kuidas meie väikesel beebil on raske nina kaudu hingata, söömine on raskendatud, magada ei saa ja laps on kurnatud. Hakkasime otsima variante välismaalt, et lapse olukorda leevendada. Välisturult leidsime ühe huvitava toote, mida mujal maailmas palju kiidetud, kuid meil tundmatu ning otsustasime seda katsetada. Kes korra Nosiboo ninaaspiraatorit proovinud, siis teab, et sellele võrdväärset vastast ei ole. Koheselt mõistsime, et sellest tootest peavad kuulma ka teised lapsevanemad. Pärast pikki läbirääkimisi ja enese tõestamist, saime esindusõiguse Baltikumis ja Soomes. Mitme aasta intensiivse tööga usume, et oleme jõudnud Nosibooga väga paljude lapsevanemate südametesse.

Meie tootevalikus olev rinnapump Lola&Lykke on hetkel turul tõusev staar. Rinnapump, mis võitnud iga aasta mitmeid auhindu. Juba kolmandat aastat järjest valitud parimaks rinnapumbaks. Ka meie valikus olev kõige uuem toode – Kidsmed inhalaator MeshPlus oli enne müügile jõudmist aasta aega tihedas kasutuses, et veenduda selle sobivuses. Loodame, et sellega on rahul ka meie kliendid.

Ajaga oleme võtnud suuna arendada Kidsmedi brändi ja pakkuda üksnes kõrge kvaliteediga tooteid laste tervise heaks. Iga toode, mis meie valikusse jõuab on eelnevalt testitud ja veendutud selle sobivuses. Meie eesmärk ei ole pakkuda lihtsalt lastele suunatud tervisetooteid, vaid leida need kõige paremad.