Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED


Veebipoe KIDSMED.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Kidsmed OÜ (registrikood
14233860), asukohaga Tallinn.


MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.
Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.
Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.


TELLIMUSE VORMISTAMINE
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks
tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda kaardimaksega. Juhul
kui ostjal on olemas sooduskood, siis selle saab sisestada ostukorvis. Pärast
sooduskoodi sisestamist kuvataks uus hind koos kehtiva soodustusega.
Sooduskoode on võimalik saada erinevate kampaaniate ajal. Vastava kampaania info juures on teave ka sooduskoodi kehtivuse kohta. Ostukorvis kuvatakse ekraanile ostu summa suurus, mille saab tasuda pangaülekandega.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


KOHALETOIMETAMINE
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-2 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Lätist vastavalt 1-2 tööpäeva jooksul. Leedus vastavalt 1-3 tööpäeva jooksul. Soomes vastavalt 1-4 tööpäeva jooksul.


MAKSEVIISID
Kidsmed.ee veebipoes arveldame € ja pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi.
*Pangalink – Sobiva pangalingi saad valida ostu vormistamisel. Peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid makse sooritamiseks valitud internetipanka.


TAGANEMISÕIGUS
1. E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus.
2. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis
ja kasutamata.
3. Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile
info(at)kidsmed.ee.
4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem
kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.
5. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid
mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest,
kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
6. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.
7. Teenuse kasutaja kohustub kandma kauba tagastuskulud täies ulatuses, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele.
8. 14-päevane taganemisõigus ei kehti (VÕS § 53 lg 4): Tootele mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud; Tooted, mis tervisekaitse ja hügieenilistel põhjustel ei ole kõlblikud tagasi saatmiseks, võivad näiteks olla tooted, mis on inimese limaskestadega otseses kokkupuutes, mille nõuetekohane desinfitseerimine kaupleja poolt on keeruline või võimatu (näiteks nõuab erisertifikaati vms) ja/või mille kasutamine mitme inimese poolt kujutada endast terviseriski (nt aluspesu, kosmeetika, ka inhalaatorid, aspiraatorid kui nende toimimispõhimõte on selline, mis eeldab kokkupuudet suu või ninaga).

Lae Alla Tagastamisevorm.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, sates e-kirja aadressile info(at)kidsmed.ee või helistada telefonil: +372 5143039.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.


OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.


VAIDLUSTE LAHENDAMINE
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info(at)kidsmed.ee või helistada telefonil: +372 5143039.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin www.komisjon.ee. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole
(http://ec.europa.eu/consumers/odr/)