Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Рады вас видеть!
Лучшие товары медицинского назначения и здоровья для детей в Kidsmed!

Назальный аспиратор Nosiboo PRO

159

Назальный аспиратор Nosiboo PRO

As low as 159,00 €

Nosiboo PRO — качественный назальный аспиратор, с помощью которого вы сможете просто, быстро и эффективно очистить заложенный нос вашего ребенка. Детский дизайн растопит сердце каждого малыша! Благодаря регулируемой мощности всасывания его можно настроить точно в соответствии с потребностями вашего ребенка: если из носа насморк, вы можете включить более низкую мощность, а если он полон густых выделений, то более высокую мощность. Устройство создано в сотрудничестве с врачами и специалистами, и его можно использовать с момента рождения ребенка до тех пор, пока он не научится сморкаться самостоятельно.

- +
Наличие:В наличии
Осталось всего %1
SKU Nosiboo PRO
Информация

Заказанные товары можно быстро забрать в пакоматах DPD, Smartpost или Omniva по всей Эстонии. Обычно посылка поступает в выбранный вами пакомат уже на следующий день. Если вы спешите получить свой заказ, заказанный товар также можно забрать в нашем офисе в Таллинне. Все заказы, размещенные до 15:00 в будние дни, будут отправлены в тот же день и должны быть в посылочном автомате на следующий день. Забрать товар в пункте выдачи интернет-магазина можно в будние дни с 9:00 до 16:00. Адрес: Kadaka tee 133, Таллинн. Пожалуйста, позвоните заранее! Телефон +372 57 870 702

 

Bопросы

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis vahe on Nosiboo Pro-l ja Nosiboo Go-l?

 

Kas Nosiboo Pro ja selle kõige tugevam imemistugevus on sobilik
vastsündinule?
Jah, kõik Nosiboo tooted on sobilikud kasutamiseks alates sünnist ja ka kõige tugevam režiim ei tee lapse ninale liiga! Imemistugevuse reguleerimisel tuleks lähtuda sekreedi paksusest, mitte lapse vanusest. Imemistugevused on paika pandud koostöös arstidega.

Kas peaksin seadet tellides ostma kohe ka lisatarvikute komplekti?
Ei pea, kuna seadmega koos saad kõik vajaliku, et koheselt aspiraatorit kasutada. Küll aga, kui sul on kodus mitu last, keda vajalik aspireerida, on hügieenilisest aspektist lähtudes mõistlik osta lisaotsik/Colibri pea (lisatarvikute komplektis olemas).

Milliseid seadme osasid tuleb pesta ja millega?

Pesta tuleb peale kasutust koheselt vaid Colibri pea. Voolikut puhastada ei ole vaja! Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Osasid tuleb pesta sooja jooksva vee all loputades.

Kui sekreet on voolikusse jõudnud, kuidas puhastada?
Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Sellisel juhul tuleks voolikut puhta sooja veega loputada ning lasta sellel korralikult kuivada. Niisket või märga voolikut seadme külge ühendada ei tohi. Kindlasti tuleb sellises
olukorras kontrollida ka masina sees olevat filtrit. Kui filter ei ole enam täiesti valge või lõhnab ebameeldivalt, on sekreet jõudnud masinasse. Filter tuleks igasuguste muutuste korral koheselt välja vahetada.
Kas ma pean kindlasti koheselt peale kasutamist seadme pead pesema?
Jah, kui jätate sekreedi Colibri pea sisse seisma, võib see imbuda voolikusse ning sealt edasi seadme mootorisse. Kui sekreet jõuab masinasse, on seade rikutud ning selle parandust ei kata garantii. Kui kasutate ninaaspiraatorit öösel ning pesemine on sel ajal võimatu/tülikas, palun võtke Colibri pea vooliku otsast lahti ja peske teile sobivalt esimesel võimalusel.
PRO ei käivitu enam peale kasutamist. Miks?
Liigkasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Ühe ninasõõrme puhastamine võtab aega ainult paar sekundit.
Kas on võimalik osta eraldi filtrit, otsikut või kaelustoru?
Kahjuks mitte. Kõik need osad on saadaval lisatarvikute komplektis. Eraldi detaile osta pole võimalik.
Kas BPA-vaba ninaotsikut on võimalik osta erinevates suurustes?
Ei, kõikide Nosiboo aspiraatorite otsikud on ühes ja samas suuruses. Kuna seadme otsikut ei tule lapsele sügavale lükata, et sekreeti kätte saada, sobib otsik kõikidele pisikestele ninadele.
Mu laps nutab, kui ta nina puhastan. Mida saan teha selleks?
Kahjuks enamik lapsi, kes ei ole veel piisavalt vanad, et mõista aspireerimise vajadust ning selle positiivseid külgi, streigivad. Nosiboo seadmetega puhastamine ei ole kindlasti lapsele valus. Imemine tekitab lapsel ehk pisut ebameeldiva kõditunde mõneks sekundiks. Pigem ei meeldi lastele kinnihoidmine ning suurem kisa tulebki just sellest. Kuna meie seadmega võtab puhastamine vaid mõned sekundid, siis soovitame siiski puhastamine lõpule viia ja peale seda lapsele rohkelt hellust jagada. Kõik on ju hea eesmärgi nimel ning pigem valida paar sekundit kui terve öö ja päev söömatamagamata nuttev laps.
Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?
Eesti siseselt jõuab pakk kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pühadele eelneval ajal võib tarneaeg olla pikem. Kasutame tarnimisel SmartPosti ja DPD pakiautomaate.
Kui mulle Nosiboo ninaaspiraator ei meeldi, kas ma saan selle tagastada?
Tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul ainult juhul, kui toode on puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kuna tegemist on meditsiinilise seadmega, siis kasutatud toodet tagastada ei ole võimalik. NB! Kui seadme ümbert on eemaldatud kaitsekile või kraadiklaasi ekraanilt kaitsekile, siis seadet
tagastada ei ole võimalik.
Kas Nosiboole kehtib ka garantii?
Jah, kõikidele Kidsmedi pakutavatele seadmetele kehtib 2-aastane garantii (v.a Nosiboo Go aku). Nosiboo Go akule kehtib garantii 6 kuud.
Kas Nosiboole on võimalik ka ise järgi tulla?
Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Pirni 12, A korpus, II korrus, Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku.
Kas Nosibood saab ka poest osta?
Ei, meie pakutavad tooted on saadaval vaid meie e-poes: www.kidsmed.ee
Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

Инструкция
Oценка

Напишите свой собственный отзыв

Рейтинг: Назальный аспиратор Nosiboo PRO

ЛЕГКО ЧИСТИТЬ

Для чистки достаточно снять головку Колибри, разобрать ее и промыть под теплой водой.

БЕЗ БФА (BPA)

Не содержит промышленных химикатов, наносящих вред организму.

РАЗРАБОТАНО СОВМЕСТНО С ВРАЧАМИ

Назальные аспираторы Nosiboo были разработаны в сотрудничестве с различными врачами, учеными и специалистами.

РЕГУЛИРОВКА МОЩНОСТИ

Мощность можно регулировать на Nosiboo Pro. При более сильном насморке используйте большую мощность, при меньшем – уменьшите мощность.

Зачем использовать назальный аспиратор?
Новорожденные первое время дышат только носом.

Почему заложенность носа является проблемой?
Если нос ребенка заложен, он не может нормально дышать, и адекватное снабжение кислородом не гарантируется. Это, в свою очередь, мешает ребёнку есть и спать, приводит к плачу.

Что с этим делать?
Как родитель, мы можем помочь сохранить дыхательные пути ребенка чистыми и открытыми. Прочистив нос ребенку, мы гарантируем, что ребенок сможет есть и спать. Назальный аспиратор – самый быстрый и эффективный инструмент для удаления слизи из носа ребенка.

Nosiboo_ninaaspiraator

Маленькие дети болеют 6-10 раз в год, что часто сопровождается простудой и заложенностью носа. Постоянное дыхание через рот приносит с собой ряд проблем.

Если ребенок простудился и слизь длительное время остается в полости носа, это благоприятная поверхность для размножения различных бактерий, что может привести, например, к инфекциям среднего уха и придаточных пазух. Слуховая труба у детей значительно короче, поэтому слизь может беспрепятственно проникать в среднее ухо. Это может оказать негативное влияние как на артикуляцию, так и на развитие речи, которая может стать гнусавой.

Используя назальный аспиратор для удаления слизи из носа, мы помогаем поддерживать чистоту дыхательных путей, что предотвращает размножение бактерий.

Почему выбрать Nosiboo Pro?

Назальный аспиратор, который ДЕЙСТВИТЕЛЬНО РАБОТАЕТ!
Назальный аспиратор был клинически протестирован и разработан в сотрудничестве с врачами и специалистами в своей области.
Очистит нос за секунды!
Возможность регулировки мощности всасывания.
Удобно и легко держать голову Колибри.
Назальный аспиратор имеет уникальную насадку для носа, которая мягкая и не раздражает нос.

Назальный аспиратор Nosiboo Pro прослужит вам долгие годы и, безусловно, станет самым большим помощником для каждого родителя в холодное время года.

Nosiboo Pro имеет уникальную систему защиты от чрезмерного использования. Если Nosiboo работает непрерывно в течение примерно 15 минут, он автоматически выключается, и его невозможно запустить снова в течение 50 минут.

 

 

Чистка очень простая!

Снимите головку Колибри с трубки
Разберите голову (4 детали)
Промойте все детали теплой водой и дайте высохнуть
Когда детали высохли, соберите головку Колибри
Назальный аспиратор готов к использованию

ВРАЧИ РЕКОМЕНДУЮТ НАЗАЛЬНЫЙ АСПИРАТОР NOSIBOO  PRO

Elisabeth Schneeflock

Биркфельд / Штирия - Акушерка

«Если у ребенка заложен нос, грудное вскармливание серьезно затруднено. Это распространенное явление при грудном вскармливании, которое встречается часто и влияет на эффективность грудного вскармливания и приема пищи, а также на бодрость матери и ребенка. Nosiboo помогает ребенку легче дышать."

Prof Dr Gabot Katona

Детский отоларинголог - Детская больница Хейм Пали

«Назальная аспирация является эффективной терапией лечения простудных заболеваний и риносинуситов в младенчестве и раннем детстве, что доказано рядом исследований. При своевременном и тщательном удалении слизи полость носа освобождается от большинства возбудителей, улучшается дыхание, улучшается сон и можно избежать осложнений. Назальный аспиратор Nosiboo предлагает новую опцию для этого. Простой в использовании, нежный и эффективный».

Назальный аспиратор с самыми положительными отзывами в Эстонии!

Назальный аспиратор Nosiboo Pro признан во всем мире!