Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Inhalaator Kidsmed MeshPlus

89

Inhalaator Kidsmed MeshPlus

89,00 €

Inhalaator on mõeldud ülemiste hingamisteede haiguste (köha, nohu, kurguvalu), bronhiaalastma, krooniliste haiguste ning viirushaiguste ravimiseks ja profülaktikaks nii lastele kui täiskasvanutele. Tänu auru ülipeenetele osakestele võimalik kasutada ka ravimite manustamiseks. Inhalaatori ostmisele võiks hakata mõtlema juba siis, kui laps sünnib.

Kidsmed Meshplus inhalaatorit tunnustab Eesti Allergialiit.

 „Eesti Allergialiit tunnustab“ märk omistatakse toodetele, millised on ohutud, usaldusväärsed, ei sisalda lõhnaaineid või üldisi ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid ja aitavad vähendada siseõhu saasteainete sisaldust ning millised sobivad tundliku nahaga inimestele või kes põevad allergiahaigusi

Karbis sisaldub: ravimikamber, seade, inhaleerimismask - lastele ja täiskasvanutele, huulik, USB juhe, patareid, reisikarp.

Ravimikambri tööiga: ca 180h (umbes 6-kuud). 

Inhalaator töötab patareidega või vooluvõrku ühendatult!

PS! Tegemist on meditsiiniseadmega. Ärge jätke last seadmega järelvalveta ja ärge lubage sellega niisama mängida. Põrutuse korral võib võrkmembraan katki minna ja seadet ei saa enam kasutada. 

 

 

 

- +
Saadavus:Laos
SKU INHA01
Kauba kätte saamine

Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti.

Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati.

Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas.

 

Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval.

KKK

Kas inhalaator on hääletu?

Inhalaator on peaaegu hääletu. Inhalaatori kasutamise aeg on kuulda vaikset susinat, mis tekib vedeliku pihustamise tõttu.

Kuidas inhalaatorit puhastada?

Inhalaatorit peaks puhastama peale igat kasutuskorda.  Kõigepealt visata ära ravimikambris olnud vedelik ja lisada puhas vesi (soovitatavalt pudelivesi). Panna masin tööle ja hoida 8 sekundit nuppu all kuni sinine tuli muutub eredemaks ja põleb ühtlaselt. See on puhastusrežiim. Seadmel lasta puhastusrežiimis töötada ca 30 sekundit. Seejärel eemaldada ravimikamber ja mask. Pesta puhta veega ning lasta õhu käes kuivada.

Mida silmas pidada füsioloogilise lahuse kasutamisel?

Ravimikambrisse tuleks auru tegemiseks lisada NaCl, nn füsioloogiline lahus. Maksimaalselt 8ml.  Juhime tähelepanu, et auru tegemiseks kasutada NaCl kus märge, et sobib inhalatsooniks/auru tegemiseks. Apteekides müüdavad loputusvahendid, mis on tihtipeale 500ml ja 1000ml pudelites ei ole auru tegemiseks head. Saastumise oht on väga suur, mistõttu me kindlasti soovitame kasutada ampulle auru tegemiseks. Alles jäänud lahus tuleb pärast kasutamist ära visata.

Mis on ravimikambri tööiga?

Ravimikambri kasulik tööiga on ca 180h (umbkaudu 6kuud). Pärast seda efektiivsus väheneb ja auru ei pruugi tulla. Seejärel tuleks ravimkamber välja vahetada. 

 

 

Juhend
Hinnang 5

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Inhalaator Kidsmed MeshPlus

Miks valida Kidsmed Meshplus inhalaator?

MANUSTA RAVIMEID

Tänu auru ülipeenetele osakestele võimalik kasutada ka arsti poolt välja kirjutatud ravimeid larüngiidi, bronhiidi, kopus- ja muude hingamisteede haiguste raviks.

HÄÄLETU & JUHTMEVABA

Inhalaator sobib ideaalselt kasutamiseks ka öösel, kuna on peaaegu, et helitu.

MUGAV MASK

Inhalaatori maske on komplektis 2 tk. Üks lastele ja teine täiskasvanutele. Mõlemal maskil on  pehme serv, mis teeb kasutamise eriti mugavaks.

SOBIB PIKALI KASUTAMISEKS

Inhalaatorit on võimalik kasutada ka pikali olles. Vedelik on suletud kambris ja seadet võib kasutada igas asendis.

STABIILNE JA KVALITEETNE AUR

Kidsmedi MeshPlus inhalaator tekitab osakesi suuruses MMAD 3 μm, see tähendab, et 70% osakestest on väiksemad kui 3 μm. Pihustab 1 minutiga 0.2ml lahust.

KERGE, VÄIKE, KAASASKANTAV

Seade on kerge (ilma patareideta ca 98g) ja mõõtudelt väike, mis teeb selle lihtsasti kaasaskantavaks, ning seda on mugav kasutada nii kodus kui ka näiteks reisil. Inhalaatoriga saad kaasa kvaliteetse hoiustamise- ja transportimise kohvrikese.

Imikute puhul tuleb silmas pidada, et nende haigestumise puhul ei saagi ravimeid kasutada. Alla kahe-aastaste puhul on nohu ja köha ravimine keeruline, kuna ravimeid nad enamasti kasutada ei tohi. Inhalatsioon on üks väheseid meetodeid, kuidas aidata lapsel kiiremini terveneda.

Inhalaatori abil saab väikelapse panna nina kaudu hingama ägeda nohu korral, samuti ka kurku ja bronhe köha korral rahustada. Seda kõike on vajal selleks, et laps saaks öösel kergemini hingata ning samal ajal terveneda.

Inhalaatori vajadus tekib, kui peres on kellelgi nohu, köha, larüngiit, kopsupõletik, bronhiit või isegi põskkoopapõletik. Inhalaator sobib hästi ka allergikutele.

Eriti vajalik on inhalaator tavaliselt väikeste lastega peredes – nimelt haigestuvad väikelapsed ülemiste hingamisteede haigustesse 6-10 korda aastas. 

Inhalaatoris muudetakse veeauru või veeauru ja ravimi osakesed koos hästi väikseseks, sest nii jõuavad nad sügavale hingamisteedesse. Jahe aur jõuab hingamisteedesse, seal olev sekreet vedeldub ja seda on kergem välja köhida või nuusata. Inhalaator viib limaskestadeni rohkem niiskust, seetõttu alaneb hingamisteedes paistetus või turse, väheneb ärritus ja enesetunne paraneb.

Kõige sagadamini on viiruse poolt põhjustatud köha/nohu puhul inhalaatoris kasutusel naatriumkloriidi lahus (NaCl, 0.9%, nn Füsioloogiline lahus, CE0459), mille aur leevendab sümptomeid ja parandab enesetunnet alandades limaskestade turset ning niisutades hingamisteid.  

PS! Mitte kasutada inhalaatoris apteekides müüdavaid suuri (500ml, 1000ml) NaCl 0,9% lahuseid, nö loputusvahendeid, kus pole peal märget, et sobib inhalatsiooniks. Seadmes kasutada üksnes NaCl, kus on märge, et sobib inhalatsiooniks/auru tegemiseks. Soovitame kasutada pigem ampulle, sest suure pudeli saastumise oht on suur. 

 

Paljud lapsed ei suuda piisavalt pikalt paigal istuda ning siis ongi üks võimalusi just magamise ajal auru teha.

Kidsmed MeshPlus inhalaatorit saab kasutada pikali olles, mistõttu on seadet mugav kasutada ka magava lapse puhul. Keerake laps külili ja pange inhalaator tema ette tööle või hoidke maski ise vastu lapse nägu. Tänu maski pehmetele servadele, on see vastu nägu mugav. Kuna inhalaator on hääletu ja juhtmevaba, ei tohiks laps kasutamise peale ärgata. Ärge jätke last inhalaatoriga üksi – eriti imikut! 

Osakeste suurus MMAD näitab, mis suurusega osakesi inhalaator tekitab. Osakeste suurususest olenevalt sõltub kui sügavale hingamisteedesse inhaleeritav aur jõuab. Kui üldiselt on levinud arvamus, et mida väiksemad osakesed seda parem, siis tegelikult päris nii see ei ole. Liiga väikesed osakesed lendavad hingates tagasi välja ja nendest ei ole kasu. Liiga suured osakesed aga ei jõua hingamisteede alumiste osadeni. Uurides antud teemat erinevatel erialaspetsialistidelt ja teadlastel, olema saanud vastuseks, et võrkinhalaatori puhul võiks osakeste suurus MMAD jääda vahemikku 2 – 4 μm. Kindlasti tuleks jälgida MMAD arvu vaatamisel pöörata ka tähelepanu numbrite taha. Tihti on erinevad tootjad seda arvu toonud välja erinevalt. Kõik võrkinhalaatorid toodavad erinevas suuruses osakesi. Väga väikestest kuni väga suurteni välja. Sellest tulenevalt on võimalusi palju, mis numbrit nüüd märkida pakendile. On tootjaid, kes märgivad kõige võiksema MMAD arvu suuruse pakendile. See aga ei tähenda, et kõik osakesed oleksid sama suured. Seega on selline lähenemine natukene eksitav. MMAD suuruse järgi võrreldes inhalaatoreid, siis tuleks kindlasti müüjalt uurida, et mitu % osakestest on pakendil märgitud MMAD suurusega. Näiteks Kidsmedi MeshPlus inhalaatoril on MMAD 3 μm, see tähendab, et 70% osakestest on väiksemad kui 3 μm.

 

Inhalaator ei ole vaid laste jaoks

Osad täiskasvanud põevad sageli bronhiite, põskkoopapõletikke, astmaid või kroonilisi obstruktiivseid kopsuhaiguseid. Ka täiskasvanutele mõjub inhalaator hästi nii köha-nohu kui bronhiidi või teiste hingamisteede haiguste puhul. Kidsmed MeshPlusi karbist leiad ka spetsiaalse maski täiskasvanutele.

Inhalaator aitab ka allergikuid

Sageli ei ole võimalik ilma retsepti- või käsimüügiravimiteta allergiaga hakkama saada, kuid inhalaator parandab enesetunnet ka allergia puhul. Limaskestade turse väheneb ja allaergeenidest kubisevat sekreeti on kergem välja köhida või nuusata. Seda nii laste kui ka täiskasvanute puhul.

parim_inhalaator_4_

INHALAATORI HOOLDAMINE

Inhalaatorit tuleb peale igat kasutamiskorda puhastada!

Viska ära seadmesse jäänud ravim ja lisa ravimikambrisse puhast vett (võimaluse korral pudelivesi).
Pane inhalaator tööle ja hoia on/off nuppu 8 sekundit all kuni sinine valgus muutub eredamaks ja jääb ühtaselt põlema. See näitab puhastusrežiimi tööle hakkamist.  Lase masinal 30 sekundit puhastusrežiimil töötada.
Eemalda inhalatsioonimask ja ravimikamber seadme küljest. Viska ära seadmesse jäänud vedelik. Peske inhalatsioonimask ja ravimikamber vees. Ärge puudutage metallvõrku otse. Vastasel juhul võib metallvõrk kahjustuda ja seda ei saa enam kasutada. Pärast pesemist lasta osadel õhu käes kuivada.

Ära jäta kunagi inhalaatorisse ravimit sisse! Ära kasuta destilleeritud vett!

Kidsmed_Meshplus_inhalaator_4_
Kidsmed_Meshplus_inhalaator_3_
Kidsmed_Meshplus_inhalaator_2_
Kidsmed_Meshplus_inhalaator_1_