Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Käte desinfitseerija täitevedelik 1L

9.6
Käte desinfitseerija täitevedelik 1L

Käte desinfitseerija täitevedelik 1L

9,60 €

9,6€/L

Olgem ökoloogilised ning vähendagem pakendeid! Kuna meie pisikesed 50ml Puhtad käed pihustiga pudelid on niivõrd vastupidavad, siis leidsime, et neid saab ideaalselt ka taaskasutada. Selleks lõime teile võimaluse osta meie käte desinfitseerivat vedelikku 1 liitrises täitepudelis. 

- +
Saadavus:Laos
SKU PuhtadKäed_1L
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Käte desinfitseerija täitevedelik 1L

TOODETUD EESTIS

Tootes sisalduvad ravimtaimed on Eestis põldudelt korjatud. 

ÖKO TOODE

Keskkonnasõbralik toode, mille valmistamise protsessis on kulutatud vähe energiat. Ökoloogiliselt puhas.

ANTIBAKTERIAALNE TOIME

Sisaldab salveid, mis on antibakteriaalse toimega.

PEHMENDAV TOIME

Käte desinfitseerija sisaldab taimset glütseriini, mis puhastab ja pehmendab nahka samaaegselt.

“Kuna meil on juba igal pereliikmel pisike käte deso pudel taskus, siis nende täitmine on tunduvalt praktilisem ja loodussõbralikum, kui pidevalt uute ostmine!”

Keera meie pisikesel Puhtad käed pihustiga pudelil kork maha ning vala täitevedelik sisse. Kork peale ja käte desinfitseerija taskusse!

Efektiivne käte desinfitseerija, millega saad nii enda kui lapse käed puhtaks kiirelt ning mugavalt. Käte desinfitseerija sisaldab taimset glütseriini, mis puhastab ja pehmendab nahka samaaegselt. Selles sisalduv loodusliku antibakteriaalse toimega salvei on korjatud Viljandimaa põldudelt. Käte desinfitseerija, mis ei jäta käsi kleepuvaks ning alkoholilõhn kaob paari sekundiga.