Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Meditsiinilised hõbedast nibukaitsmed

44.8

Meditsiinilised hõbedast nibukaitsmed

44,80 €

Meditsiinilised hõbedast nibukaitsmed valutavate või lõhenevate nibude õrnaks raviks imetamise ajal

Hõbekaitse on puhtast hõbetrilaminaadist meditsiiniseade, mis on ette nähtud naise rinnanibude kaitsmiseks rinnaga toitmise perioodil. Seade sobib rinna kaitsmiseks rinnaga toitmise perioodil, et ennetada rinnanibu väikeste rebendite või lõhede tekkimist. Hõbedast nibukaitsmed toetavad kiiret ja tõhusat paranemisprotsessi, kui rinnanibud on hellad, lõhenenud või hõõrdunud.

- +
Saadavus:Laos
SKU cap
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
KKK

 Mis on hõbekaitsmed ja milleks neid kasutada?

Hõbekaitse on puhtast hõbetrilaminaadist meditsiiniseade, mis on ette nähtud naise rinnanibude kaitsmiseks rinnaga toitmise perioodil. Seade sobib rinna kaitsmiseks rinnaga toitmise perioodil, et ennetada rinnanibu väikeste rebendite või lõhede tekkimist.

 

Kellele need mõeldud on?

Hõbekaitsmed on mõeldud imetavatele emadele või peagi imetamist alustavatele naistele, kes soovivad oma rinnanibusid selleks eelnevalt ette valmistada. Hõbekaitsmed aitavad leevendada imetamisest tulenevaid vaevusi nagu nibude lõhed, tundlikkus, valulikkus, hõõrdumine jne. Seade on korduvkasutatav ning lihtsasti puhastatav.

 

Millest need tehtud on?

Hõbekaitsmed koosnevad 999 hõbedast ja ei sisalda metallijääke, nagu nikkel. 

 

Mis teeb hõbekaitsmed nii eriliseks?

Hõbekaitsmed on korduvkasutatavad; ilma kemikaalideta; ei mõjuta rinnapiima maitset ega lõhna; kergesti pestavad. Tootmine on sertifitseeritud ja järgib kõrgeimaid EL-i standardeid. Meditsiiniliselt heakskiidetud nibukaitse, mida võib otse lahtistele haavadele asetada.

 

Mitu kaitset on pakis?

Pakk sisaldab 2 kaitset ning nende hoiutamiseks kotti.

 

Kuidas hõbekaitse töötab?

Hõbedast nibukaitse tuleb asetada nibule. See kaitseb välistegurite ja riiete hõõrdumise eest. Tänu erilisele mikro-sisekeermega struktuurile sobivad kaitsmed nibule ideaalselt, säilitades nii niiske mikrokliima ja madala hapnikusisalduse, mis kiirendavad haavade paranemist. Tänu nende hõbedasele kattele on kaitsmete pind mikroorganismide vohamisele vastupidav.

 

Kuidas hõbekaitsmeid kasutada?

Pärast imetamist hõõruge nibu rinnapiimaga ja seejärel asetage kaitse nibule. Kaitsmed tuleb asetada rinna ja rinnahoidja vahele, asetades need rinnanibudele. Hõbekaitsmed on voolava vee all kergesti puhastatavad. Piimajääkide olemasolul peske seebi ja pehme lapiga ning loputage voolava veega. Kaitsmeid ei ole vaja enne kasutamist steriliseerida, sest hõbeda kaitseb seadet mikroorganismide rünnaku eest. Soovi korral võib põhjalikumaks puhastamiseks asetada kaistmed 30 minutiks vette ja söögisoodasse (kaks teelusikatäit söögisoodat pooles klaasis vees) ning seejärel kuivatada pehme lapiga.

NB! Kaitsmete parema efektiivsuse tagamiseks ärge kasutage nibukreeme ega -salve kaitsmetega samal ajal.

Kas need sobivad igale rinnale?

Jah, need on universaalses suuruses ja sobivad igas suuruses rinnale.

 

Kas ma pean enne imetamist ja peale kaitsmete eemaldamist rinda pesema?

Ei. Hõbekaitsmed ei muuda rinnapiima maitset ega lõhna.

 

Kui kaua hõbekaitsmed säilivad?

Hõbekaitsmete toime ei vähene aja jooksul ja seda saab kasutada mitmete raseduste korral.

 

 

 

 

Hinnang 1

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Meditsiinilised hõbedast nibukaitsmed

Miks valida hõbedased nibukaitsmed?

MUGAV KANDA

Tänu spetsiaalsele sisemisele mikrokeermele on nibukaitsmeid mugav kanda, kuna kleepuvad nibu külge. Kõrge nakkuvus on oluline ka paranemisprotsessi soodustamiseks.

KIIRENDATUD PARANEMISE PROTSESS

Hõbe suurendab paranemisprotsessi. Lahtised lõhed või infektsioonid paranevad loomulikult ja kiiremini.

99,9% HÕBE

Võib kasutada ka haavade ja lõhede korral. Hõbekaitsmed rinnapiima lõhna, maitset ega koostist.

VALU LEEVENDAV

Kaitseb riiete hõõrdumise eest, vähendades valutunnet.

LIHTNE PUHASTADA

Puhastada imelihtne jooksva vee all. Seejärel puhta lapiga kuivatada.

kidsmed_nibukaitsmed_1_

Hõbekaitsmed valu leevendamiseks rinnaga toitmise ajal

Nii emadele kui ka beebidele on hõbekaitsmed tõhus ja hea alternatiiv, eriti võrreldes selliste hooldustega nagu salvid, soolalahused või kompressid. Erinevalt traditsioonilistest ravimeetoditest ei mõjuta hõbekaitsmed rinnapiima lõhna, maitset ega koostist. Lisaks on hõbekaitsmed vormitud täiuslikult, et see sobiks ideaalselt igale nibule.

Teaduslikult tõestatud tervendav jõud

Nibukaitsmed on 99,9% hõbeda osakaaluga ja seetõttu on need ainsad nibukaitsmed, mis sobivad lahtiste haavade raviks. Valu nibu piirkonnas, infektsioonid või muude probleemide korral leevendab hõbe valu ja kiirendab paranemisprotsessi.

Hõbeda tervendav ja antibakteriaalne toime on teaduslikult tõestatud, mistõttu kasutatakse seda palju meditsiinivaldkondades.

imetamine_valus_2_

Ravi ilma ravimite või kemikaalideta

Hõbekaitset kasutades väldid aktiivselt ravimite või muude kahjulike kemikaalide tarbimist ja edasi andmist lapsele.

99,9% puhas

Hõbekaitsmed koosnevad 999 hõbedast ja ei sisalda metallijääke, nagu nikkel. 

Ei mingit nahaärritust

Hõbekaitsmeid on lihtne ja mugav kanda. Neid kantakse rinnahoidja ja rinnanibu vahel ning need takistavad riiete hõõrdumist hellade nibude puhul.

Ei mõjuta rinnapiima maitset ega lõhna

Võrreldes enamiku tavaliste valuvaigistavate kreemidega ei muuda hõbekaitse rinnapiima maitset ega lõhna.

imetamine_valus_1_