Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Pindade desinfitseerija

2

Pindade desinfitseerija

Special Price 2,00 € Regular Price 3,60 €

72€/L

Ülimugav abimees pindade desinfitseerimiseks!

Pindade desinfitseerijat on hea kõikjal kaasas kanda, kuna mahub igasse taskusse ning kotti ja tänu sellele on alati olemas, kui seda vajad. Desinfitseeri näiteks maha kukkunud lutti, mänguasju või närimisrõngaid. Meie pindade desinfitseerija on värv- ja lõhnaaine vaba. Kogus: 50ml.

- +
Saadavus:Laos
SKU Pindade des.
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Juhend

Valmis lahus ei vaja lahjendamist.
Ei vaja maha pesemist. Pind peab jääma niiskeks. Toimeaeg 30 sek.
Toimeained ja nende kontsentratsioon.

Koostis: etanool 73,5%(W/W) (CAS nr 64-17-5, toimeaine), vesi.
Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Väga tuleohtlik vedelik ja aur. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte
suitsetada. Hoida pakend tihedalt suletuna. Silma sattumisel loputage
silmi põhjalikult veega vähemalt 15minutit.

Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Pindade desinfitseerija

TOODETUD EESTIS

Tootes sisalduvad ravimtaimed on Eestis põldudelt korjatud. 

EI VAJA LOPUTAMIST

Pärast toote puhastamist täiendav loputamine ei ole vajalik.

KUIVAB KIIRESTI

Pärast pinnale kandmist oodake 30 sekundit ja pind on kuiv.

LASTELE OHUTU

Desinfitseeri näiteks maha kukkunud lutti, mänguasju või närimisrõngaid. Meie pindade desinfitseerija on värv- ja lõhnaaine vaba.

“See pudelike on mul alati kotis! Lastega väljas käies kukub alatasa midagi maha ja hea on kiirelt need siis üle spreitada. Samuti kasutan seda poes ostukäru desinfitseerimiseks. Hea ja kiire lahendus enda kaitsmiseks!”

luti_puhastamine

Oleme teadlikult loonud toote, mis oleks mugav kasutada ka lastel! Tänapäeval on desinfitseerimine lastele juba sisse kodeeritud ja see on hea võimalus harjumuse toetamiseks ning nende hea tervise tagamiseks. Pisike spray pudel mahub igasse taskusse ning on alati olemas, kui seda vajatakse.

Seotud tooted