Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Rinnapiima säilituskotid (30tk) + adapter

19

Rinnapiima säilituskotid (30tk) + adapter

19,00 €

Ideaalne viis väärtusliku rinnapiima säilitamiseks, külmutamiseks ja kaitsmiseks, Lola&Lykke® rinnapiima säilituskotid on lihtsasti kasutatavad ja hügieenilised. Kotid on eelnevalt steriliseeritud, lekkekindlad ja kasutusvalmis.

Meie 30 tk rinnapiima säilituskottide karbis on adapter, mis on vajalik piimakoti kinnitamiseks rinnapumbaga või pudelilutiga.

- +
Saadavus:Laos
SKU LL02
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang 4

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Rinnapiima säilituskotid (30tk) + adapter

 "Väga head ja usaldusväärsed säilituskotid võrreldes teiste kaubamärkide omadega, mida varem kasutasin, kindlasti oma raha väärt.”

Isegi esimestel nädalatel pärast lapse sündi tuleb ette olukordi, kui peate viibima mõnda aega kodust eemal - olgu need poeskäigud, arstivisiidid, külaskäigud või ühiskondlikud kohustused. Siin tulebki päevakorda rinnapiima pumpamine ning selle säilitamine, kus parimaks lahenduseks on Lola & Lykke rinnapump ning selle säilituskotid.

rinnapiima_s_ilitamine_kottidesse

Väljalüpstud rinnapiima säilitamine tervele ajalisele lapsele toimub järgmiselt:

Tavalisel toatemperatuuril umbes 8h

võib hommikul lüpsta välja samaks päevaks

Tavalises külmutuskapis 2-3 ööpäeva

võib alustada piima varumist üle-eelmisel päeval, kui on ette teada lahusolek

Sügavkülmas -18 kraadi C 2-3 kuud

alati kirjuta säilitamisel kuupäev peale, sest hiljem sa enam ei mäleta

Sügavkülmas -24 kraadi C kuni 6 kuud

Lola & Lykke rinnapiima säilituskotid on ideaalsed toidukorra koguse säilitamiseks. Nendele saad mugavalt peale kirjutada ka pumpamise kuupäeva.

Kasutamiseks ei ole vaja rinnapiima kuumutada – piisab sulatamisest ja soojendamisest kehatemperatuurini.

Sulatatud piima ei külmutata kunagi uuesti.

Soojendatud rinnapiima kasutatakse 2h jooksul. See tähendab, et seda võib lapsele küll 2h jooksul korduvalt pakkuda, aga lõpuks tuleb jäägid siiski minema visata.

Sulatamiseks ja soojendamiseks ei kasutata kunagi mikrolaineahju. Kasuta soojavee vanni või võta lihtsalt piimapakike aegsasti sügavkülmast välja.


Suurepärane lahendus rinnapiima pumpamiseks, söötmiseks ja säilitamiseks! 

Ühenda säilituskott adapteri ja pumbaga
Pumpa otse säilituskotti
Otse säilituskotist söötmiseks ühenda Lola Lykke lutipudeli lutt.
kidsmed_rinnapump_15
kidsmed_rinnapump_21