Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Kidsmed geelpadjad rindadele 2in1

15

Kidsmed geelpadjad rindadele 2in1

15,00 €

Rinnaga toitmine on justkui kingitus sinu lapsele. Ent kuigi see on nii loomulik tegevus, võib rinnaga toitmine mõnikord tekitada probleeme. 2-in-1 Geelpadjad rindadele pakuvad tuntavat kergendust rinnakompressi näol. 2-in-1 Geelpadjad rindadele rindadele on korduvkasutatavad, BPA- ning lateksivabad + neid saab kasutada erinevate imetamisest tulenevate probleemide leevendamiseks nii kuuma kui külmana.

Komplektis: 2 x 2-in-1 Geelpatja rindadele, 2 x pehmet ümbrist.

- +
Saadavus:Laos
SKU RINNAKOMP
Kauba kätte saamine

Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti.

Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati.

Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas.

 

Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval.

 

Lattu on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00

Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn.

Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702

Juhend
  • Ainult välispidiseks kasutamiseks – mitte kasutada muul otstarbel, kui eespool kirjeldatud.
  • Puhastada seebi, pesugeeli või Kidsmed pindade desinfitseerijaga.
  • Mitte kasutada lastel ega lubada lastel rinnakompresse närida või nendega mängida.

HOIATUS: Ärge kuumutage 2-in-1 Geelpatju rindadele üle mainitud aja. Alati testige rinnakompressi temperatuuri enne kasutamist. Ülekuumutamine või liiga pikk kasutusaeg võivad tekitada vigastusi. Ärge kasutage tundlikul nahal ega lahtistel haavadel. Kasutada tohib ainult täiskasvanu järelevalve all. Ärge torgake kompressi sisse auke ega neelake alla rinnakompressi sisu.

Hinnang 3

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Kidsmed geelpadjad rindadele 2in1

Rinnaga toitmisest tulenevad probleemid (ummistunud piimajuhad, mastiit, valulikud ja turses rinnad) leiavad leevendust erineval viisil.

Rindade soojendamine aitab stimuleerida piima tootmist; külm rahustab tundlikke rindu ning leevendab piimapaisust tulenevaid vaevuseid.

Kidsmedi 2-in-1 Geelpadjad rindadele sobivad kasutamiseks mõlemal juhul. Pehme ja hästi painduv geelpärlidega täidetud rinnakompress sobitud ideaalselt sinu rinnaga ning pehmest kangast ümbris lisab mugavustunnet veelgi.


KUUMTERAAPIA

Kasutage 2-in-1 Geelpatju rindadele kuuma kompressina, et aidata leevendada ummistunud piimajuhasid ja rinnanäärmepõletikku, ning piimapaisu korral vahetult enne toitmist, et aidata kaasa piima voolule. Hea kasutada ka enne piima väljapumpamist või selle ajal, et protsessi kiirendada.

 

Kuumteraapiaks: Kuumutage rinnakompresse mikrolaineahjus 30 sekundit kuni 1 minut.

KÜLMTERAAPIA

Kasutage 2-in-1 Geelpatju rindadele külma kompressina, et leevendada valu ja paistetust piimapaisu või rinnanäärmepõletiku korral. Et geelpadjad püsiksid paigal, võib need asetada rinnahoidjasse.

 

Külmteraapiaks: Hoidke sügavkülmikus vähemalt 2 tundi, enne kasutamist asetage kangast katte sisse.

Kidsmedi geelpadjad sobivad suurepäraselt koos Lola&lykke rinnapumbaga!

Pumbaga kasutamiseks: Kuumutage rinnakompresse vastavalt kuumateraapia juhistele ning mähkige need pumpamise ajaks ümber rinnapumba lehtri (väljapoole). Sobib ideaalselt kasutamiseks Lola & Lykke nutika rinnapumbaga, mille lehter on painduv ja õhuke ning soojus kiirgub sellest läbi. Soe kiirendab pumpamist.

piima_voolu_kiirendamine
kompress_valutavatele_rindadele
piima_voolu_kiirendamine_kidsmed

Tagasiside:

Esimese lapsega kasutasin juba haiglas olles kapsalehti, neid sai jahedas hoida koridoris olevas külmkapis ning vajadusel siis jahutada pakitsevaid ja turses rindu. Sel ajal ei olnud ma 2-in-1 Geelpadjadest rindadele teadlik, kahjuks.

Teise lapsega on need rinnakompressid olnud täielik õnnistus. Peale sünnitust oli hea piimapaisust tekkivat valu leevendada ning hilisemalt kasutada soojakompressina, mis aitas väga hästi piimavoolu suurendada. Geelpadjad rindadele on taaskasutatavad, BPA ja lateksivabad ning korduvkasutatavad. Soovitan julgelt!

DSC_4310-01