Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Käte desinfitseerija

3.6

Käte desinfitseerija

3,60 €

72€/L

Me kõik teame, et kätepesu on parimaid viise, kuidas kaitsta ennast ja oma perekonda haigestumise eest, kuid alati meil selleks võimalust ei ole. Siin tuleb appi Puhtad käed desinfitseerija. Efektiivne käte desinfitseerija, millega saad nii enda kui lapse käed puhtaks kiirelt ning mugavalt. Käte desinfitseerija sisaldab taimset glütseriini, mis puhastab ja pehmendab nahka samaaegselt. Kidsmedi kätepuhastusvahend ei jäta käsi kleepuvaks ning alkoholilõhn kaob paari sekundiga. Pudel on pihustiga, tänu millele jätkub toodet kauemaks ning on väga mugav kasutada nii suurtel kui väikestel. Toode on käepärases pisikeses pudelis, mis mahub kasvõi taskusse või lapse koolikotti. Kogus 50ml.

- +
Saadavus:Laos
Ainult 10 järgi
SKU Puhtad Käed
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Juhend

Hõõru peopesadel ja sõrmede vahel 30 sekundit. Alkoholilõhn kaob paari sekundiga. Alkoholisisaldus 73.5%.

Kasutage biotsiidi ohutult. Enne kasutamist lugege alati läbi märgistus ja teave toote kohta.

 

Hinnang 1

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Käte desinfitseerija

TOODETUD EESTIS

Tootes sisalduvad ravimtaimed on Eestis põldudelt korjatud. 

ÖKO TOODE

Keskkonnasõbralik toode, mille valmistamise protsessis on kulutatud vähe energiat. Ökoloogiliselt puhas.

ANTIBAKTERIAALNE TOIME

Sisaldab salveid, mis on antibakteriaalse toimega.

PEHMENDAV

Käte desinfitseerija sisaldab taimset glütseriini, mis puhastab ja pehmendab nahka samaaegselt

“Kidsmedi käte deso on meil tervel perel küll jope taskus, autos ja ka lastel koolikottides. Kuna pudel on pisike, siis mahub ideaalselt igale poole ning seetõttu ei unune ka maha. Asendamatu toode praegusel ajal. Ja mis veel oluline, sel ei ole ebameeldivat lõhna ning see ei kuivata käsi ega jäta kleepuvaks.”

Piltsberg_k_te_desinfitseerimine

Pisikestele kätele pisike pudel!

Puhtad käed desinfitseerija on loodud pisikestele kätele. Väikest pudelit on lastel kerge kasutada ning kaasas kanda. Tänu pihustiga pudelile ei pea kartma pudeli ümber ajamist/kukkumist ning üledoseerimist.