Meist

Kuidas kidsmed alguse sai?

Alustame päris algusest.

Nosibooni jõudsime tänu vajadusele. Pärast lapse sündi tuli õigepea silmitsi seista väikelapse ühe sagedasema vaevusega-nohuga. Katsetasime Eestis leiduvaid aspiraatoreid, kuid ükski neist ei tõestanud ennast. Välisturult leidsime õige pea ühe huvitava toote, mida mujal maailmas palju kiidetud ning otsustasime samuti katsetada. Kes korra Nosiboo ninaaspiraatorit proovinud, siis teab, et sellele vastast ei ole. Nii ka mõistsime meie, et tootest peavad kuulma ka meie lapsevanemad. Pärast pikki läbirääkimisi ja enese tõestamist saime esindusõiguse Baltikumis ja Soomes. Päevast-päeva teeme tööd, et jõuda rohkemate vanemateni.

Sinuteenistuses on meie sõbralik tiim!

Robin – Saage tuttavaks meie tiimi noorima liikmega. Tänu temale saame tagada pakkide jõudmise klientideni 1-2 tööpäevaga. Väikesed, kuid äärmiselt väledad jalad. Kahtlemata meie tiimi kõige nunnum tegelane.

Mariliis – Abistaja, nõuandja, suhtleja. Tema tegeleb igapäevaselt kliendisuhtlusega. On küsimusi ostu vormistamisel – kirjuta talle. Vajad infot, kuidas täpselt masinat kasutama peab – kirjuta talle, soovid anda tagasidet Nosiboo kohta – kirjuta talle. Üleüldse kui soovid kellegagi suhelda, siis Mariliis on meie tiimi kliendisuhtluseguru.

Sander – Asjataja. Asjatab igal pool ringi. Vahepeal ei saagi aru, kas ta lihtsalt toimetab ringi või on sellel ka mõjuv põhjus. Pidevalt genereerib uusi ideid. Hoiab masinavärki töös!

Küpsised

Kidsmed kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt