Meist - Kidsmed | Kuidas kidsmed alguse sai?

Meist

Kuidas Kidsmed alguse sai?

Alustame päris algusest.

Nosibooni jõudsime tänu vajadusele. Pärast lapse sündi tuli õige pea silmitsi seista väikelapse ühe sagedasema vaevusega-nohuga. Katsetasime Eestis leiduvaid aspiraatoreid, kuid ükski neist ei tõestanud ennast. Välisturult leidsime ühe huvitava toote, mida mujal maailmas palju kiidetud ning otsustasime samuti katsetada. Kes korra Nosiboo ninaaspiraatorit proovinud, siis teab, et sellele vastast ei ole. Nii ka mõistsime meie, et tootest peavad kuulma ka teised lapsevanemad. Pärast pikki läbirääkimisi ja enese tõestamist, saime esindusõiguse Baltikumis ja Soomes. Päevast päeva teeme tööd, et jõuda rohkemate vanemateni.

Sinu teenistuses on meie sõbralik tiim!

Liis  Meie uhiuus tiimi liige! Väledate näppudega sotsiaalmeedia võlur ja kahe väikese Nosiboo fänni ema. Liis teab täpselt, millist sisu väikelaste emad ootavad ja vajavad – nõuandeid pisikuhooajaks, naljakaid hetki emadusest, mis rasketel momentidel naeratama panevad; neid särasilmseid pisikesi, kel on kergem tänu meie mugavale abimehele ja muidugi parimaid pakkumisi! Liis vastab teile meie online kanalites, jagab teiega mõnusaid hetki meie toodetega ja hoolitseb selle eest, et me teil meeles püsiks!

Mariliis – Abistaja, nõuandja, suhtleja. Tema tegeleb igapäevaselt kliendisuhtlusega. On küsimusi ostu vormistamisel – kirjuta talle. Vajad infot, kuidas täpselt masinat kasutama peab – kirjuta talle, soovid anda tagasidet Nosiboo kohta – kirjuta talle. Üleüldse kui soovid kellegagi suhelda, siis Mariliis on meie tiimi kliendisuhtluseguru.

Sander – Asjataja. Asjatab igal pool ringi. Vahepeal ei saagi aru, kas ta lihtsalt toimetab ringi või on sellel ka mõjuv põhjus. Pidevalt genereerib uusi ideid. Hoiab masinavärki töös!

Küpsised

Kidsmed kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt