Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Ninaaspiraator Nosiboo ECO

13.9

Ninaaspiraator Nosiboo ECO

13,90 €

Nosiboo ECO on manuaalne ninaaspiraator, mis töötab lapsevanema enda imemisjõul.

Käepärane, hääletu ja õrn – ninaaspiraator Nosiboo ECO on ideaalne valik öisteks aspireerimisteks või kui olete kodust eemal. ECO on BPA-vaba ning loodussäästlik, kuna ei vaja filtreid. Kõik ninaaspiraatori osad on lihtsasti pestavad ning taaskasutatavad.

  • Töötab inimese enda imemisjõul
  • BPA-vaba
  • Ei vaja filtreid
  • Kõik ninaaspiraatori osad on lihtsalt puhastatavad ning taaskasutavad
- +
Saadavus:Laos
SKU 1004
KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Milles seisneb ninaaspiraator ECO eripära?
Nosiboo ECO ei vaja peale esmast ostu ühtegi lisakulutust, sest kõik seadme osad on pestavad ja taaskasutatavad. ECOga säästate loodust, kuna ei tule juurde osta eraldi filtreid. Samuti on see nii pisike, et saate seda kõikjal kaasas kanda. Ninaaspiraator sobib ideaalselt ka öösel kasutamist, kuna on hääletu.
Kuidas Nosiboo ECO töötab?
Nosiboo ninaaspiraator ECO töötab inimese enda imemisjõul. Üks ots läheb kasutaja/lapsevanema suhu ning teine lapsele ninna.
Kas on võimalik, et sekreet jõuab kasutajale suhu?
Ei, kindlasti mitte. Nosiboo ECO pea sees on kaelustoru, mis takistab sekreedi voolikusse jõudmist.
Milliseid seadme osasid tuleb pesta ja millega?
Pesta tuleb peale kasutust koheselt vaid Colibri pead. Osasid tuleb pesta sooja jooksva vee all loputades.
Kas on võimalik osta eraldi Nosiboo ECO kaelustoru või voolikut vms?
Kahjuks mitte. Kui teil on ninaaspiraatori mõni osa kaduma läinud või purunenud, tuleks osta uus toode.
Kas BPA-vaba ninaotsikut on võimalik osta erinevates suurustes?
Ei, kõikide Nosiboo aspiraatorite otsikud on ühes ja samas suuruses. Kuna seadme otsikut ei tule lapsele sügavale lükata, et sekreeti kätte saada, sobib otsik kõikidele pisikestele ninadele.
Mu laps nutab, kui ta nina puhastan. Mida saan teha selleks?
Kahjuks enamik lapsi, kes ei ole veel piisavalt vanad, et mõista aspireerimise vajadust ning selle positiivseid külgi, streigivad. Nosiboo seadmetega puhastamine ei ole kindlasti lapsele valus. Imemine tekitab lapsel ehk pisut ebameeldiva kõditunde mõneks sekundiks. Pigem ei meeldi lastele kinnihoidmine ning suurem kisa tulebki just sellest. Kuna meie seadmega võtab puhastamine vaid mõned sekundid, siis soovitame siiski puhastamine lõpule viia ja peale seda lapsele rohkelt hellust jagada. Kõik on ju hea eesmärgi nimel ning pigem valida paar sekundit kui terve öö ja päev söömatamagamata nuttev laps.
Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?
Eesti siseselt jõuab pakk kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pühadele eelneval ajal võib tarneaeg olla pikem. Kasutame tarnimisel SmartPosti ja DPD pakiautomaate.
Kui mulle Nosiboo ninaaspiraator ei meeldi, kas ma saan selle tagastada?
Tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul ainult juhul, kui toode on puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kuna tegemist on meditsiinilise seadmega, siis kasutatud toodet tagastada ei ole võimalik.
NB! Kui seadme ümbert on eemaldatud kaitsekile või kraadiklaasi ekraanilt kaitsekile, siis seadet tagastada ei ole võimalik.
Kas Nosiboo ninaaspiraatorile kehtib ka garantii?
Jah, kõikidele Kidsmedi pakutavatele seadmetele kehtib 2-aastane garantii (v.a Nosiboo Go aku). Nosiboo Go akule kehtib garantii 6 kuud.
Kas Nosiboole on võimalik ka ise järgi tulla?
Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Pirni 12, A-korpus, keskmine uks, II korrus Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku. Kirjuta meile info@kidsmed.ee või helista +3725143039
Kas Nosiboo ninaaspiraatorit saab ka poest osta?
Ei, meie pakutavad tooted on saadaval vaid meie e-poes: www.kidsmed.ee
Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

 

 

Hinnang 5

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Ninaaspiraator Nosiboo ECO

Seotud tooted