Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Ninaaspiraator Nosiboo PRO

159

Ninaaspiraator Nosiboo PRO

As low as 159,00 €

Nosiboo PRO  on kõrgkvaliteetne ninaaspiraator, millega saad oma nohuse lapse nina sekreedist puhtaks muretult, kiiresti ning efektiivselt. Pro lapsesõbralik disain sulatab iga kasutaja südame! Tänu reguleeritavale imemisvõimsusele, sobitub see täpselt sinu lapse vajadustega – vedelama sekreedi puhul kasutada madalamat võimsust ning paksema korral tugevamat. Ninaaspiraator on valminud koostöös arstide ja spetsialistidega ning sobib kasutamiseks alates sünnist kuni lapse iseseisvalt nuuskama õppimiseni.

Nosiboo Pro ninaaspiraatorit tunnustab Eesti Allergialiit.

 „Eesti Allergialiit tunnustab“ märk omistatakse toodetele, millised on ohutud, usaldusväärsed, ei sisalda lõhnaaineid või üldisi ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid ja aitavad vähendada siseõhu saasteainete sisaldust ning millised sobivad tundliku nahaga inimestele või kes põevad allergiahaigusi

- +
Saadavus:Laos
Ainult %1 järgi
SKU Nosiboo PRO
Kauba kätte saamine

Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kas Nosiboo Pro ja selle kõige tugevam imemistugevus on sobilik
vastsündinule?
Jah, kõik Nosiboo tooted on sobilikud kasutamiseks alates sünnist ja ka kõige tugevam režiim ei tee lapse ninale liiga! Imemistugevuse reguleerimisel tuleks lähtuda sekreedi paksusest, mitte lapse vanusest. Imemistugevused on paika pandud koostöös arstidega.

Kas peaksin seadet tellides ostma kohe ka lisatarvikute komplekti?
Ei pea, kuna seadmega koos saad kõik vajaliku, et koheselt aspiraatorit kasutada. Küll aga, kui sul on kodus mitu last, keda vajalik aspireerida, on hügieenilisest aspektist lähtudes mõistlik osta lisaotsik/Colibri pea (lisatarvikute komplektis olemas).

Milliseid seadme osasid tuleb pesta ja millega?

Pesta tuleb peale kasutust koheselt vaid Colibri pea. Voolikut puhastada ei ole vaja! Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Osasid tuleb pesta sooja jooksva vee all loputades.

Kui sekreet on voolikusse jõudnud, kuidas puhastada?
Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Sellisel juhul tuleks voolikut puhta sooja veega loputada ning lasta sellel korralikult kuivada. Niisket või märga voolikut seadme külge ühendada ei tohi. Kindlasti tuleb sellises
olukorras kontrollida ka masina sees olevat filtrit. Kui filter ei ole enam täiesti valge või lõhnab ebameeldivalt, on sekreet jõudnud masinasse. Filter tuleks igasuguste muutuste korral koheselt välja vahetada.
Kas ma pean kindlasti koheselt peale kasutamist seadme pead pesema?
Jah, kui jätate sekreedi Colibri pea sisse seisma, võib see imbuda voolikusse ning sealt edasi seadme mootorisse. Kui sekreet jõuab masinasse, on seade rikutud ning selle parandust ei kata garantii. Kui kasutate ninaaspiraatorit öösel ning pesemine on sel ajal võimatu/tülikas, palun võtke Colibri pea vooliku otsast lahti ja peske teile sobivalt esimesel võimalusel.
PRO ei käivitu enam peale kasutamist. Miks?
Liigkasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Ühe ninasõõrme puhastamine võtab aega ainult paar sekundit.
Kas on võimalik osta eraldi filtrit, otsikut või kaelustoru?
Kahjuks mitte. Kõik need osad on saadaval lisatarvikute komplektis. Eraldi detaile osta pole võimalik.
Kas BPA-vaba ninaotsikut on võimalik osta erinevates suurustes?
Pakis on kaasas kahes erinevas suuruses ninaotsikut. Üks väiksem, vastsündinutele ja teine suurem, mida kasutada lapse kasvades. Võimalik soetada juurde ka eraldi lisatarvikute komplekt, kus mõlemad ninaotsikud sees.
Mu laps nutab, kui ta nina puhastan. Mida saan teha selleks?
Kahjuks enamik lapsi, kes ei ole veel piisavalt vanad, et mõista aspireerimise vajadust ning selle positiivseid külgi, streigivad. Nosiboo seadmetega puhastamine ei ole kindlasti lapsele valus. Imemine tekitab lapsel ehk pisut ebameeldiva kõditunde mõneks sekundiks. Pigem ei meeldi lastele kinnihoidmine ning suurem kisa tulebki just sellest. Kuna meie seadmega võtab puhastamine vaid mõned sekundid, siis soovitame siiski puhastamine lõpule viia ja peale seda lapsele rohkelt hellust jagada. Kõik on ju hea eesmärgi nimel ning pigem valida paar sekundit kui terve öö ja päev söömatamagamata nuttev laps.
Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?
Eesti siseselt jõuab pakk kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pühadele eelneval ajal võib tarneaeg olla pikem. Kasutame tarnimisel SmartPosti ja DPD pakiautomaate.
Kui mulle Nosiboo ninaaspiraator ei meeldi, kas ma saan selle tagastada?
Tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul ainult juhul, kui toode on puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kuna tegemist on meditsiinilise seadmega, siis kasutatud toodet tagastada ei ole võimalik. NB! Kui seadme ümbert on eemaldatud kaitsekile või kraadiklaasi ekraanilt kaitsekile, siis seadet
tagastada ei ole võimalik.
Kas Nosiboole kehtib ka garantii?
Jah, kõikidele Kidsmedi pakutavatele seadmetele kehtib 2-aastane garantii (v.a Nosiboo Go aku). Nosiboo Go akule kehtib garantii 6 kuud.
Kas Nosiboole on võimalik ka ise järgi tulla?
Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Kadaka tee 133, Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku.
Kas Nosibood saab ka poest osta?
Ei, meie pakutavad tooted on saadaval vaid meie e-poes: www.kidsmed.ee
Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

Juhend
Hinnang 6

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Ninaaspiraator Nosiboo PRO

LIHTNE PUHASTADA

Puhastamiseks tuleb eemaldada üksnes Colibri pea, võtta see osadeks lahti ja pesta sooja vee all.

BPA VABA

Ei sisalda tööstuslikku kemikaali, mis kahjustaks organismi.

TÖÖTATUD VÄLJA KOOSTÖÖS ARSTIDEGA

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud erinevate arstide, teadlaste ja spetsialistide koostöös.

VÕIMSUSE REGULEERIMINE

Nosiboo Prol saab võimsust reguleerida. Tugevama nohu korral kasutada suuremat võimsust, väiksema korral võimsust panna madalamaks.

Miks kasutada ninaaspiraatorit?

Vastsündinud hingavad alguses ainult läbi nina.

Miks see probleem on?

Kui lapsel on nina kinni, siis ei saa ta korralikult hingata ja pole tagatud piisav hapnikuvarustus.  See omakorda raskendab lapsel söömist magamist ning toob kaasa nutmise.

Mida selleks teha?

Lapsevanemana saame aidata hoida lapse hingamisteed puhtad ja avatud. Lapse nina puhastamisega tagame selle, et laps saab süüa ja magada. Ninaaspiraator on kõige kiirem ja efektiivsem vahend lapse ninast lima eemaldamiseks.

Nosiboo_ninaaspiraator

Väikelapsed haigestuvad 6-10x aastas, millega kaasneb tihtipeale ka nohu ja ninakinnisus. Püsiv suukaudne hingamine toob kaasa endaga mitmeid probleeme.

Kui lapsel on nohu ja lima seisab pikemat aega ninaõõnsuses, siis on see soodne pind erinevate bakterite paljunemiseks, mis võib kaasa tuua näiteks keskkõrva-ja põskkoopapõletiku. Laste kuulmistoru on palju lühem, mistõttu võib lima takistusteta keskkõrva sattuda. See võib avaldada negatiivset mõju nii artikulatsioonile kui kõne arengule, mis võib muutuda nasaalseks.

Ninaaspiraatori kasutamisel ninast lima eemaldamiseks aitame hoida hingamisteed puhtana, mis takistab bakterite paljunemist.

Miks valida Nosiboo Pro?

Ninaaspiraator, mis PÄRISELT KA TOIMIB!
Ninaaspiraator on kliiniliselt testitud ja valminud koostöös arstidega ning omaala spetsialistidega.
Puhastab nina sekunditega!
Võimalus reguleerida imemisvõimsust
Mugav ja kerge Colibri pead käes hoida
Ninaaspiraatoril on unikaalne ninaotsik, mis on pehme ega ärrita nina.

Nosiboo puhastamine on imelihtne!

Ninaaspiraator Nosiboo Pro teenib sind aastaid ning see on kindlasti iga lapsevanema suurim abiline nohuperioodil.

Nosiboo Pro-l on unikaalne liigkasutamise vastane süsteem. Kui Nosiboo töötab järjest ca 15 minutit, siis lülitub see automaatselt välja ning 50-minuti jooksul pole võimalik seda uuesti tööle panna.


Eemalda Colibri pea vooliku küljest
Võta pea juppideks lahti (4 osa)
Pese kõik osad leige veega ja lase kuivada
Kui osad kuivad, siis pane Colibri pea kokku
Ninaaspiraator on taas kasutusvalmis

Arstid soovitavad Nosiboo ninaaspiraatorit!

Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Ämmaemand

"Kui imiku nina on ummistunud, on rinnaga toitmine tõsiselt takistatud. See on imetamise ajal sagedane nähtus, mis esineb sageli ning mõjutab imetamise ja söömise tõhusust, lisaks veel ema ja lapse rõõmsameelsust. Nosiboo aitab beebil kergemalt hingata."

Prof Dr Gabot Katona

Pediaatriline kõrva-nina-kurguarst - Heim Pali Lastehaigla

"Nina aspireerimine on tõhus teraapia nohu ja rinosinusiidi raviks ja varases lapsepõlves, mida tõestavad mitmed uuringud. Eemaldades lima õigel ajal ja põhjalikult, vabaneb ninaõõs enamikust haigusetekitajatest, paraneb hingamine, uni on rahulikum ja tüsistusi saab vältida. Nosiboo ninaaspiraator pakub sellele uue võimaluse. Lihtne kasutada, õrn ja tõhus."

Kõige rohkem positiivset tagasisidet saanud ninaaspiraator Eestis!

Nosiboo Pro ninaaspiraator omab tunnustust üle maailma!

Ninaaspiraator on valmistatud EUs ja omab meditsiiniseadme sertifikaati

2014a. Red Dot meditsiiniseadme auhind

2016a. Saksamaa disainiauhind

2017a. USAs PTPA auhind

2020 ja 2021a valitud Koreas tarbijate lemmiktooteks