Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Lola & Lykke lutipudel lutiga

12.5

Lola & Lykke lutipudel lutiga

As low as 12,50 €

Lola & Lykke koolikutevastase süsteemiga lutipudelid pehme silikoonist lutiga.

Kuna lutipudeleid pestakse ja steriliseeritakse väga sageli, siis kipuvad need ka kõige enam kuluma/tuhmuma. Samuti on mitu pudelit vajalikud, kui beebi on minemas üle rinnalt pudelile. Lola & Lykke pakub võimalust osta lutipudeleid eraldi, et ka need beebid saaks kasutada kvaliteetset lutipudelit, kelle ema pumpa ei kasuta.

- +
Saadavus:Laos
Ainult %1 järgi
SKU LLPUDEL
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Lola & Lykke lutipudel lutiga

KOOLIKUTE VASTANE SÜSTEEM

Lutipudel vähendab koolikute teket ja rahutust tänu koolikutevastasele süsteemile luti sees.

PEHME SILIKOONIST LUTT

Pehme silikoonist lutt teeb rinna ja pudeli vahetamise nii sujuvaks kui võimalik teie ja teie lapse jaoks. Lutt on disainitud ema nibu sarnaseks.

ERAKORDNE MUGAVUS

Saab pumbata otse lutipudelisse. Jääb ära igasugune ümbervalamise vaev.

BPA VABA

Ei sisalda tööstuslikku kemikaali, mis kahjustaks organismi.

Pakend sisaldab:

180ml pudel
Kaitsekork teie lutipudelile
NaturalFlow lutt
Koolikutevastane klapp – õhutusava, mis on loodud toitmisprobleemide vähendamiseks

"NaturalFlow beebipudelit on väga mugav emal käes hoida lapse toitmise ajal ja mulle lihtsalt meeldib see, et saan elektrilise rinnapumbaga otse sellesse pudelisse pumpada!”

Lutipudelitele on võimalik osta juurde erinevas suuruses lutte. 0+, 3+ ja 6+ kuud. Vastavalt lapse vanusele muutub ka luttide voolutugevus.

Aeglase vooluga lutid on soovitatud vastsündinust alates ehk 0+ kuud.

Keskmise vooluga lutid on soovitatud beebidele vasuses 3+ kuud. Ekstra pehme silikoon lutt.

Kiire vooluga lutid, mis sobivad beebidele vanusele 6+ kuud. Hammustuskindel silikoonist lutt. See tugev lutt on ideaalne pudelist toitmiseks.