Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Nosiboo PRO lisatarvikute komplekt

15.5

Nosiboo PRO lisatarvikute komplekt

As low as 15,50 €

Kui sinu peres on kasvamas mitu last, kes vajavad aspireerimist, siis on mõistlik soetada igale lapsele personaalne seadme pea koos otsikuga, et vältida pisikute levikut. Samuti tuleks aegajalt oma seadme osad (masina sees olev filter, ninaotsik, voolik) üle vaadata ning vajadusel välja vahetada.

Nosiboo PRO lisatarvikute komplekt sisaldab

  • 1 voolikut
  • 1 filtrit
  • 1 Colibri pead
  • 2 ninaotsikut
  • puhastushari
- +
Saadavus:Laos
Ainult %1 järgi
SKU PRO Tarvikud
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Nosiboo PRO lisatarvikute komplekt

Nosiboo PRO lisatarvikute komplekt sisaldab:

1 voolik
1 filter
1 Colibri pea
2 ninaotsikut
1 puhastushari

Lisatarvikuid on kolmes erinevas värvis: sininsed, roosad ja rohelised. Vali värvus, kas vastavalt Nosiboo seadme värvile või võta igale lapsele erinev, et oleks lihtne vahet teha.

nosiboo_lisatarvikute_komplekt-370x333

Selleks, et ninaaspiraator Nosiboo kaua kestaks tuleb aeg-ajalt vaadata üle selle vahetatavad osad:

Nosiboo seadme sees asub filter, mis peab olema täiesti valge. Kui filter läheb mustaks, siis tuleb seadme kasutamine lõpetada ja filter asendada uuega.

Nosiboo voolik pesemist ei vaja, sest sinna vedelik ei satu. Kui siiski vedelik on voolikusse mingil põhjusel sattunud, siis enne järgmist kasutamist tuleb voolik täielikult kuivatada. Kui voolik on läinud katki, siis ninaaspiraatorit kasutada ei tohi.

Nosiboo ninaaspiraatori kasutamisel on oluline jälgida, et kaelustoru oleks korralikult kinni. Vastasel juhul võib vedelik valguda voolikusse. Ilma kaelustoruta ninaaspiraatorit kasutada ei tohi.

Ninaotsiku kulumine sõltub sellest kui sagedasti ninaaspiraatorit kasutatakse. Pärast igat kasutamist tuleb Colibri pea ja ninaotsik pesta. Kui ninaotsik on märgatavalt kulunud, siis tuleks asendada see uuega.

Nosiboo_pro_lisatarvikute_osad

Nosiboo Pro regulaarne hooldus tagab seadme aastatepikkuse töökindluse!