Rõõm Sind näha!
Parimad meditsiini - ja tervisetooted lastele Kidsmedis!

Beebitarvete kott Nosiboo Bag

31.5

Beebitarvete kott Nosiboo Bag

31,50 €

Beebitarvete kott Nosiboo Bag mahutab kõik su lapsele vajalikud esemed ja pisut enamgi!

Beebitarvete koti sees on eraldi koht lutipudelile ning väljas lukuga pisem tasku, kus saad hoiustada näiteks oma telefoni, võtmeid või rahakotti.Kõik asjad ühes kindlas ja samas stiilses kohas!

Koti mõõdud: 20 cm x 13,5 cm x 25 cm

- +
Saadavus:Laos
SKU 1012
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Beebitarvete kott Nosiboo Bag

BAG_8I5A00952

“Olin pikalt otsinud kotti, millest teha meie pere ravimikott. Kodust kauemaks, kui päevaks eemale minnes võtan alati kaasa palavikualandaja, aspiraatori, merevee, kraadiklaasi jne. Lapsed jäävad haigeks ju alati kõige ebamugavamal hetkel ja siis on hea, kui kõik vajalik kaasas ning Nosiboo Bag on selleks super!”

BAG_8I5A0142
BAG_8I5A0104

Mahutab isegi Nosiboo PRO

Kuigi kott tundub pigem väiksemat sorti, siis seest on see väga mahukas. Nosiboo PRO hoiustamine ei ole probleem. Lisaks Prole mahub sellesse veel asju nagu merevesi, salvrätikud, mõned rohud ja palju muud. 

Nosiboo Bag kui beebitarvete kott

Nosiboo Bag on ideaalne kõigi sinu beebi jaoks vajalike asjade kandmiseks kõikjal, kuhu lähete. Tänu sise- ja välistaskutele saate kõik esemed nutikalt oma kindlale kohale panna. Kandke kotti nii, nagu soovite – nagu käekotti, õlal või vankri külge kinnitatuna.

See on loodud teie mugavust silmas pidades – kerge, kuid samal ajal vastupidav.

Ole organiseeritud, ole kõigeks valmis ja ole stiilne!

beebitarvete_kott_2