Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Ninaaspiraatorid Ja Termomeeter

Vali
Filter by Hind
Filter by Vali Värv
Filter by Allow shipment to parcel machine
 1. Jah 4
Filter by Free shipping
 1. Ei 4
Ruudustik Nimekiri

4 toodet

Määra kahanevas suunas
 1. Ninaaspiraator Nosiboo ECO

  13,90 €
 2. Ninaaspiraator Nosiboo PRO

  Alates 139,00 €
 3. Ninaaspiraator Nosiboo GO

  159,00 €
Ruudustik Nimekiri

4 toodet

Määra kahanevas suunas

Nosiboo ninaaspiraatorid beebidele ja väikelastele ning kontaktivaba Termoplus termomeeter on tänapäeva asendamatud seadmed igas lastega peres. Väikelastel on nohu üks enam levinum haigus, mille ravivõimalustes kaheldakse siiani. Nohu ei saa ravida, vaid sellega kaasnevaid vaevuseid saab leevendada. Lapse esimesel kuuel elukuul võib nohu osutuda väga raskekujuliseks, sest lastel puudub oskus läbi suu hingata. See tähendab, et kui nina on sekreeti täis, siis on neil äärmiselt keeruline nii süüa kui magada. Parim lahendus sellistes olukordades ongi just ninaaspiraator. Nosiboo ninaaspiraatorid on kiired ja efektiivsed sertifitseeritud seadmed, mis on loodud spetsialistide ja lastearstide poolt. Meie pakutavad ninaaspiraatorid sobivad alates sünnist ja seda kuni laps õpib ise nuuskama. Elektriline ninapump muudab ebameeldiva nohuperioodi mitte iseseisvalt nuusata oskava lapsega lihtsamaks ning aitab vältida erinevaid nohuga kaasneda võivaid tüsistusi nagu keskkõrva- või põskkoopapõletik. 

Nosiboo toodete seas on ka manuaalne ninaaspiraator Nosiboo ECO. Manuaalne ninaaspiraator on väike aga efektiivne. Lapsevanema imemisjõul töötav ninaaspiraator sobib igas vanuses lapsele kuni nuuskama õppimiseni. Nosiboo Eco ninaaspiraatorit on hea kõikjal kaasas kanda ning kuigi selle hind on äärmiselt soodne, siis sellele ei tule teil enam kunagi ühtegi lisatarvikut juurde osta. Kõik ninaaspiraatori osad on pestavad ja taaskasutatavad. 

Siit leiad ka ülimalt täpse Termoplus kontaktivaba infrapuna termomeetri, millega saad mõõta iga pereliikme kehatemperatuuri vaid 1 sekundiga. Termoplus kontaktivaba infrapuna termomeetrit on katsetanud lapsevanemad üle Baltikumi ning see on taastanud paljude emade-isade usu kontaktivabadesse termomeetritesse. Kidsmedi kontaktivaba termomeeter on palju enamat kui tavaline beebi kraadiklaas. Sellega saad lisaks kehatemperatuurile mõõta ka näiteks lapse toidu või vannivee temperatuuri ning kraade ka ruumis – kõike endiselt 1 nupulevajutusega ja 1 sekundiga. Valides tooted Kidsmedist, teed oma pere jaoks turvalise ja kindla valiku!