Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Ninaaspiraator Nosiboo GO

169

Ninaaspiraator Nosiboo GO

169,00 €

Nosiboo GO on kaasaskantav, taaslaetav ja võimas elektriline ninaaspiraator, millega on sinu
lapse nina puhastamine sekreedist kiire ja lihtne ning saad seda teha olenemata asukohast.
Võta Go endaga kõikjale kaasa!

Nosiboo Go pakk sisaldab: Nosiboo Go seadet, laadijat, ninaotsikuid (0-6k vanusele ja 6k+ vanusele), hoiustamiskotti ja puhastusharja.

- +
Saadavus:Laos
SKU 1009
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
KKK

Mis vahe on Nosiboo Pro-l ja Nosiboo Go-l?

Kas GO ja selle imemistugevus on sobilik vastsündinule?
Jah, kõik Nosiboo tooted on sobilikud kasutamiseks alates sünnist ja selle imemistugevus ei tee lapse ninale liiga! Imemistugevused on paika pandud koostöös arstidega.


Kas peaksin seadet tellides ostma kohe ka lisatarvikute komplekti?
Ei pea, kuna seadmega koos saad kõik vajaliku, et koheselt aspiraatorit kasutada. Küll aga, kui sul on kodus mitu last, keda vajalik aspireerida, on hügieenilisest aspektist lähtudes mõistlik osta lisaotsik/Penguin pea (lisatarvikute komplektis olemas).


Kas ninaaspiraator Nosiboo Go on põrutuskindel?
Ei, ninaaspiraator ei ole põrutuskindel ja kindlasti tuleks seadet käsitleda ettevaatlikkusega nagu igat teist meditsiilist seadet.


Kui kaua saab peale laadimist seadet kasutada?
Go aspiraatorit saab kasutada 30min peale laadimist. Seade lülitab end ise välja peale 10minutit järjestikust kasutamist liigkasutamise vältimiseks. Peale pausi, saate seadme uuesti käivitada.


Milliseid seadme osasid tuleb pesta ja millega?
Pesta tuleb peale kasutust koheselt vaid Penguin pead. Osasid tuleb pesta sooja jooksva vee all loputades.


Kas ma pean kindlasti koheselt peale kasutamist Nosiboo Go pead pesema?
Jah, kui jätate sekreedi Penguin pea sisse seisma, võib see imbuda seadme mootorisse. Kui sekreet jõuab masinasse, on seade rikutud ning selle parandust ei kata garantii. Kui kasutate Nosibood öösel ning pesemine on sel ajal võimatu/tülikas, palun keerake Penguin pea seadme keha küljest maha ja peske teile sobivalt aga esimesel võimalusel.


Nosiboo Go filter lõhnab ebameeldivalt, on määrdunud või niiske. Mida peaksin tegema?
Kui sinu ninaaspiraatori filtriga on juhtunud just nii, siis tuleb sul kindlasti osta uus filter. Filtrid on saadaval meie müüdavas lisatarvikute komplektis, eraldi tootja filtreid ei paku. Ära kindlasti kahjustatud filtrit pese! Pesuga kaotab see oma funktsiooni ning ei kaitse enam seadet. Filter saab niiskeks minna, määrduda ainult mittekorrektse kasutamise tagajärjel:
-Te ei ole koheselt peale kasutamist seadme pead puhastanud ja sekreet on jäänud masinasse
seisma. Seade tuleb KOHESELT puhastada ning seda ka öösel!
-Olete peale seadme pea pesemist selle ilma kuivatamata masina külge ühendanud.
-Penguin pea sees olev kaelustoru ei ole korralikult soonde kinnitatud.


Kas on võimalik osta eraldi filtrit, otsikut või kaelustoru?
Kahjuks mitte. Kõik need osad on saadaval lisatarvikute komplektis. Eraldi detaile osta pole võimalik.


Kas BPA-vaba ninaotsikut on võimalik osta erinevates suurustes?
Ei, kõikide Nosiboo aspiraatorite otsikud on ühes ja samas suuruses. Kuna seadme otsikut ei tule lapsele sügavale lükata, et sekreeti kätte saada, sobib otsik kõikidele pisikestele ninadele.


Mu laps nutab, kui ta nina puhastan. Mida saan teha selleks?
Kahjuks enamik lapsi, kes ei ole veel piisavalt vanad, et mõista aspireerimise vajadust ning selle positiivseid külgi, streigivad. Nosiboo seadmetega puhastamine ei ole kindlasti lapsele valus. Imemine tekitab lapsel ehk pisut ebameeldiva kõditunde mõneks sekundiks. Pigem ei meeldi lastele kinnihoidmine ning suurem kisa tulebki just sellest. Kuna meie seadmega võtab puhastamine vaid mõned sekundid, siis soovitame siiski puhastamine lõpule viia ja peale seda lapsele rohkelt hellust jagada. Kõik on ju hea eesmärgi nimel ning pigem valida paar sekundit kui terve öö ja päev söömatamagamata nuttev laps.


Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?
Eesti siseselt jõuab pakk kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pühadele eelneval ajal võib tarneaeg olla pikem. Kasutame tarnimisel SmartPosti ja DPD pakiautomaate.


Kui mulle Nosiboo ninaaspiraator ei meeldi, kas ma saan selle tagastada?
Tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul ainult juhul, kui toode on puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kuna tegemist on meditsiinilise seadmega, siis kasutatud toodet tagastada ei ole võimalik.
NB! Kui seadme ümbert on eemaldatud kaitsekile või kraadiklaasi ekraanilt kaitsekile, siis seadet tagastada ei ole võimalik.


Kas Nosiboole kehtib ka garantii?
Jah, Nosiboo seadmetele kehtib 2-aastane garantii (v.a Nosiboo Go aku). Nosiboo Go akule kehtib garantii 6 kuud. Garantii alla kuulub üksnes tootjapoolne viga/praak. Valesti kasutamisest tingitud seadme mittetöötamine ei kuulu garantii alla. Näiteks- seadme maha kukkumine, lima valgumine mootorisse. Sellistel juhtudel tuleb seadme paranduse kulud kanda kliendil. Garantii-ja remondijuhtumite korral palun kirjutada: brit.uudikas@kidsmed.ee

Kas Nosiboole on võimalik ka ise järgi tulla?
Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Kadaka tee 133, Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku.


Kas Nosiboo ninaaspiraatoreid saab ka poest osta?
Ei, meie pakutavad tooted on saadaval vaid meie e-poes: www.kidsmed.ee


Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

Juhend
Hinnang 7

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Ninaaspiraator Nosiboo GO

LIHTNE PUHASTADA

Puhastamiseks tuleb eemaldada üksnes Penguin pea, võtta see osadeks lahti ja pesta sooja vee all.

VALMINUD KOOS ARSTIDEGA

Nosiboo ninaaspiraatorid on välja töötatud erinevate arstide, teadlaste ja spetsialistide koostöös.

BPA VABA

Ei sisalda tööstuslikku kemikaali, mis kahjustaks organismi.

LAETAV AKU

Nosiboo Go töötab laetava aku peal. Ei mingisuguseid juhtmeid kasutamisel.

Miks kasutada ninaaspiraatorit?

Vastsündinud hingavad alguses ainult läbi nina.

Miks on ninakinnisus probleem?

Kui lapsel on nina kinni, siis ei saa ta korralikult    hingata ja pole tagatud piisav hapnikuvarustus.  See omakorda raskendab lapsel söömist magamist ning toob kaasa nutmise.

Mida selleks teha?

Lapsevanemana saame aidata hoida lapse hingamisteed puhtad ja avatud. Lapse nina puhastamisega tagame selle, et laps saab süüa ja magada. Ninaaspiraator on kõige kiirem ja efektiivsem vahend lapse ninast lima eemaldamiseks.

 

269430361_233592455518819_5806242271693482740_n

 

Väikelapsed haigestuvad 6-10x aastas, millega kaasneb tihtipeale ka nohu ja ninakinnisus. Püsiv suukaudne hingamine toob kaasa endaga mitmeid probleeme.

Kui lapsel on nohu ja lima seisab pikemat aega ninaõõnsuses, siis on see soodne pind erinevate bakterite paljunemiseks, mis võib kaasa tuua näiteks keskkõrva-ja põskkoopapõletiku. Laste kuulmistoru on palju lühem, mistõttu võib lima takistusteta keskkõrva sattuda. See võib avaldada negatiivset mõju nii artikulatsioonile kui kõne arengule, mis võib muutuda nasaalseks.

Ninaaspiraatori kasutamisel ninast lima eemaldamiseks aitame hoida hingamisteed puhtana, mis takistab bakterite paljunemist.

Miks valida Nosiboo Go?

Ninaaspiraator, mis PÄRISELT KA TOIMIB!
Ninaaspiraator on kliiniliselt testitud ja valminud koostöös arstidega ning omaala spetsialistidega.
Puhastab nina sekunditega!
Kaasaskantav ja mugav kõikjal kasutada. Töötab taaslaetava aku peal.
Ninaaspiraator on valmistatud EU-s ja omab meditsiiniseadme sertifikaati

ARSTID SOOVITAVAD NOSIBOO GO NINAASPIRAATORIT

Elisabeth Schneeflock

Birkfeld / Steiermark - Ämmaemand

"Kui imiku nina on ummistunud, on rinnaga toitmine tõsiselt takistatud. See on imetamise ajal sagedane nähtus, mis esineb sageli ning mõjutab imetamise ja söömise tõhusust, lisaks veel ema ja lapse rõõmsameelsust. Nosiboo aitab beebil kergemalt hingata."


Prof Dr Gabot Katona

Pediaatriline kõrva-nina-kurguarst - Heim Pali Lastehaigla

"Nina aspireerimine on tõhus teraapia nohu ja rinosinusiidi raviks imikueas ja varases lapsepõlves, mida tõestavad mitmed uuringud. Eemaldades lima õigel ajal ja põhjalikult, vabaneb ninaõõs enamikust haigusetekitajatest, paraneb hingamine, uni on rahulikum ja tüsistusi saab vältida. Nosiboo ninaaspiraator pakub sellele uue võimaluse. Lihtne kasutada, õrn ja tõhus."

Ei mingeid filtreid ega igakuist lisakulu!

Ninaaspiaatori Nosiboo Go Penguin otsik omab patenti

Ninaaspiaatori otsik on BPA-vaba, elastne, ega tee ninale liiga

Puhastamiseks tuleb vaid eemaldada Colibri pea, võtta see juppideks, pesta sooja veega ning lasta kuivada. Kinnitada taas seadme külge ja ninaaspiraator on taas kasutusvalmis

 

PANE TÄHELE!

Mis juhtudel võib vedelik valguda masinasse?

- peale kasutamist koheselt seadme pead ei puhastata

- keeratakse kasutamise ajal seadet tagurpidi

 

Kõige rohkem positiivset tagasisidet saanud ninaaspiraator Eestis!