Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Riinapiima säilituskotid (10tk) + adapter

12

Riinapiima säilituskotid (10tk) + adapter

12,00 €

10 RINNAPIIMA SÄILITUSKOTTI ADAPTERIGA.  KÜLMUTAMISEKS, SÄILITAMISEKS JA SÖÖTMISEKS.


Meie nutikate rinnapumpade ja piimakottide valik muudab rinnaga toitva ema elu palju lihtsamaks. Kasutades ühte kotikest pumpamisel, säilitamisel, soojendamisel ja söötmisel. Pole vaja pudeleid steriliseerida ega piima ümber valada pudelist kotti või vastupidi. Need unikaalsed rinnapiimakotid sobivad ideaalselt Lola & Lykke® Smart elektrilise rinnapumba jaoks. Kinnitage kott lihtsalt meie adapteriga rinnapumba külge, et teie laps saaks nautida iga tilka väärtuslikust rinnapiimast. Rinnapiimakott ühendub otse meie piimapudeli lutiga.

Rinnapiima säilitamine: meie rinnapiima säilituskotid sobivad ideaalselt väärtusliku rinnapiima hoidmiseks, külmutamiseks ja kaitsmiseks. Need on lekke vältimiseks eelnevalt steriliseeritud kindlate topelttihenditega. Kotid on mõeldud kiireks külmutamiseks ja sulatamiseks, et kaitsta väärtuslikke rinnapiima vitamiine ja toitaineid.

Meie 10 tk rinnapiima säilituskottidekarbis on adapter, mis on vajalik piimakoti kinnitamiseks rinnapumbaga või pudelilutiga.

Otse kotti pumpamiseks kinnitage adapter piimakoti külge ja seejärel rinnapumba külge. Alustage pumpamist ja veenduge, et kott ei oleks liiga täis. Külmumisel ärge täitke kotte rohkem kui ¾, et oleks ruumi lpaisumiseks. Märgistage kotid pumpamise kuupäevaga. Rinnapiima kotis hoides asetage see kiireks külmutamiseks ja sulatamiseks lapikult.

- +
Saadavus:Laos
SKU LL03
Toote info

Rinnapiima komponentide säilitamiseks sulatage külmkapis üleöö või hoides kotti jooksva sooja vee all (max 37 °). Eraldunud rasva segamiseks raputage kotti ettevaatlikult. Sulatatud rinnapiim on külmkapis kõlblik kuni 24 tundi.

Ärge sulatage külmutatud rinnapiima mikrolaineahjus ega keeva veega nõus. Ärge külmutage sulatatud rinnapiima.

Beebi toitmiseks otse piimakotist kinnitage pudelilutt lihtsalt adapteriga selle külge. Ärge jätke last  kunagi järelevalveta.

Rinnapiimakotid on mõeldud kasutamiseks ainult rinnapiimaga. See on ühekordselt kasutatav toode ja pärast esimest kasutamist tuleb see hävitada.

 

Meie rinnapiimakotid on täieliku kindluse ja ülima kaitse tagamiseks BPA-vabad / ftalaadivabad.

Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Riinapiima säilituskotid (10tk) + adapter

Seotud tooted