Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Rinnapumba lehtrid (2tk)

14

Rinnapumba lehtrid (2tk)

As low as 14,00 €

Pehmest silikoonist ilusa mustriga lehter on võti edukaks pumpamiseks. Saadaval erinevates suurustes, et iga naine leiaks endale sobiva. Lola & Lykke rinnapumba lehtrid on valmistatud pehmest silikoonist ja see teebki need kasutaja jaoks nii mugavaks ning hõõrdumiskindlaks.

- +
Saadavus:Laos
Ainult %1 järgi
SKU LEHTER-1
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Rinnapumba lehtrid (2tk)

Lehtri_suuruse_valimine

"Lola & Lykke lehter on pehme, mugav ja mul on hea meel näha, et lisandunud on ka erinevaid suuruseid, sest rinnad ei ole kaksikud, vaid pigem justkui õed.” - Miina

Saadaval kolmes erinevas suuruses. Enne ostu sooritamist soovitame endale sobilik suurus leida mõõtmisjuhiste järgi. Õiges suuruses lehter tagab kasutusmugavuse!

Õige lehtri valimise lähtekohaks on nibude läbimõõdu põhjal optimaalse suuruse määramine.

Kui teie nibu läbimõõt on alla 17 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 21 mm.
Kui teie nibu läbimõõt on alla 20 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 24 mm.
Kui teie nibu läbimõõt on alla 25 mm, on teile soovitatava lehtri suurus 27 mm
kidsmed_rinnapump_lola_lykke_1_1

Lola & Lykke nutika rinnapumba lehter on eriline!

Vahel ütlevad emad, et neil pump ei toimi või teeb haiget ning seetõttu jääb rinnapump kasutamata. Väga suurel osal kordades on aga asi hoopis vale suurusega lehtris. Lehter mängib väga tähtsat rolli mugavas, edukas ja valutus pumpamises. Pumpamine võib iseenesest juba olla piisavalt raske, kuid sobimatu lehtri kasutamine võib mõjutada pumbatava piima kogust. Tuleks meeles pidada, et lehtri suurus võib pumpamise ja imetamise ajal muutuda, seega on hea aeg -ajalt kontrollida, kas kasutate endiselt õiget suurust. Või võite avastada, et teie rinnad vajavad erineva suurusega lehtreid. Pidage meeles, et pumpamine ei tohiks kunagi haiget teha!

Rinnapumba_lehter_kidsmed