Free cookie consent management tool by TermsFeed Google Tag Manager

Rõõm Sind näha!
Tervisetooted ja meditsiiniseadmed kogu perele

Nosiboo GO lisatarvikute komplekt

15.5

Nosiboo GO lisatarvikute komplekt

15,50 €

Kui sinu peres on kasvamas mitu last, kes vajavad aspireerimist, siis on mõistlik soetada igale lapsele personaalne seadme pea koos otsikuga, et vältida pisikute levikut. Samuti tuleks aeg-ajalt oma seadme osad (masina sees olev filter, ninaotsik) üle vaadata ning vajadusel välja vahetada.

Nosiboo GO lisatarvikute komplekt sisaldab:

  • 1 filtrit
  • 1 Penguin pead
  • 2 ninaotsikut (0-6k vanusele ja 6k+ vanusele)
  • puhastushari
- +
Saadavus:Laos
SKU 1008
Kauba kätte saamine
Tellitud tooted on võimalik kiirelt kätte saada DPD, Smartposti või Omniva pakiautomaadist üle Eesti. Tavaliselt jõuab pakk juba järgmisel päeval Teie poolt valitud pakiautomaati. Juhul kui Teil on tellimuse kätte saamisega hästi kiire, siis on võimalik tulla tellitud kaubale järgi ka meie kontorisse Tallinnas. Kõik tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 15:00 lähevad samal päeval teele ning peaksid olema pakiautomaadis järgmisel päeval. E-poe väljastuspunkti on võimalik kaubale ise järgi tulla tööpäevadel kell 9:00-16:00 Aadress: Kadaka tee 133, Tallinn. Palume eelnevalt ette helistada! Tel nr +372 57 870 702
Hinnang

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Nosiboo GO lisatarvikute komplekt

Nosiboo_Go_1_

Nosiboo Go lisatarvikute komplekt sisaldab

 1 filter
 1 Penguin pea
 2 ninaotsikut
 1 puhastushari

Selleks, et ninaaspiraator Nosiboo kaua kestaks tuleb aeg-ajalt vaadata üle selle vahetatavad osad:

Nosiboo seadme sees asub filter, mis peab olema täiesti valge. Kui filter läheb mustaks, siis tuleb seadme kasutamine lõpetada ja filter asendada uuega.

Ninaotsiku kulumine sõltub sellest kui sagedasti ninaaspiraatorit kasutatakse. Pärast igat kasutamist tuleb Penguin pea ja ninaotsik pesta. Kui ninaotsik on märgatavalt kulunud, siis tuleks asendada see uuega.

Nosiboo_Go_2_