Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Ninaaspiraator Nosiboo PRO

139
Ninaaspiraator  Nosiboo PRO

Ninaaspiraator Nosiboo PRO

Alates 139,00 €

Nosiboo PRO on kõrgkvaliteetne ninaaspiraator, millega saad oma nohuse lapse nina sekreedist puhtaks muretult, kiiresti ning efektiivselt. Pro lapsesõbralik disain sulatab iga kasutaja südame! Tänu reguleeritavale imemisvõimsusele, sobitub see täpselt sinu lapse vajadustega – vedelama sekreedi puhul kasutada madalamat võimsust ning paksema korral tugevamat. Ninaaspiraator on valminud koostöös arstide ja spetsialistidega ning sobib kasutamiseks alates sünnist kuni lapse iseseisvalt nuuskama õppimiseni.

- +
Saadavus:Laos
SKU Nosiboo PRO
Toote info

Ühe ninasõõrme aspireerimine võtab aega paar sekundit. Liigkasutamise ennetamiseks lülitub ninaaspiraator pärast 15 minutilist kasutamist välja. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast.

Ninaaspiraator Nosiboo Pro teenib sind aastaid ning sellest saab kindlasti iga lapsevanema suurim abiline nohuperioodil.

  • Puhastab lapse nina vaid sekunditega
  • Imemisvõimsuse regulaator
  • Töötab vooluvõrgust
  • BPA-vaba
  • Ninaaspiraatorit on lihtne puhastada jooksva vee all
  • Liigkasutamise vastane süsteem
KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis vahe on Nosiboo Pro-l ja Nosiboo Go-l?

 

Kas Nosiboo Pro ja selle kõige tugevam imemistugevus on sobilik
vastsündinule?
Jah, kõik Nosiboo tooted on sobilikud kasutamiseks alates sünnist ja ka kõige tugevam režiim ei tee lapse ninale liiga! Imemistugevuse reguleerimisel tuleks lähtuda sekreedi paksusest, mitte lapse vanusest. Imemistugevused on paika pandud koostöös arstidega.

Kas peaksin seadet tellides ostma kohe ka lisatarvikute komplekti?
Ei pea, kuna seadmega koos saad kõik vajaliku, et koheselt aspiraatorit kasutada. Küll aga, kui sul on kodus mitu last, keda vajalik aspireerida, on hügieenilisest aspektist lähtudes mõistlik osta lisaotsik/Colibri pea (lisatarvikute komplektis olemas).

Milliseid seadme osasid tuleb pesta ja millega?

Pesta tuleb peale kasutust koheselt vaid Colibri pea. Voolikut puhastada ei ole vaja! Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Osasid tuleb pesta sooja jooksva vee all loputades.

Kui sekreet on voolikusse jõudnud, kuidas puhastada?
Kui näete, et sekreet on jõudnud voolikusse, on järelikult Colibri pea mittekorrektselt kokku pandud (veenduge alati, et pea sees olev kaelustoru on tugevalt oma kohale fikseeritud) või sekreet liiga pikaks ajaks seadme peasse jäetud. Sellisel juhul tuleks voolikut puhta sooja veega loputada ning lasta sellel korralikult kuivada. Niisket või märga voolikut seadme külge ühendada ei tohi. Kindlasti tuleb sellises
olukorras kontrollida ka masina sees olevat filtrit. Kui filter ei ole enam täiesti valge või lõhnab ebameeldivalt, on sekreet jõudnud masinasse. Filter tuleks igasuguste muutuste korral koheselt välja vahetada.
Kas ma pean kindlasti koheselt peale kasutamist seadme pead pesema?
Jah, kui jätate sekreedi Colibri pea sisse seisma, võib see imbuda voolikusse ning sealt edasi seadme mootorisse. Kui sekreet jõuab masinasse, on seade rikutud ning selle parandust ei kata garantii. Kui kasutate ninaaspiraatorit öösel ning pesemine on sel ajal võimatu/tülikas, palun võtke Colibri pea vooliku otsast lahti ja peske teile sobivalt esimesel võimalusel.
PRO ei käivitu enam peale kasutamist. Miks?
Liigkasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Ühe ninasõõrme puhastamine võtab aega ainult paar sekundit.
Kas on võimalik osta eraldi filtrit, otsikut või kaelustoru?
Kahjuks mitte. Kõik need osad on saadaval lisatarvikute komplektis. Eraldi detaile osta pole võimalik.
Kas BPA-vaba ninaotsikut on võimalik osta erinevates suurustes?
Ei, kõikide Nosiboo aspiraatorite otsikud on ühes ja samas suuruses. Kuna seadme otsikut ei tule lapsele sügavale lükata, et sekreeti kätte saada, sobib otsik kõikidele pisikestele ninadele.
Mu laps nutab, kui ta nina puhastan. Mida saan teha selleks?
Kahjuks enamik lapsi, kes ei ole veel piisavalt vanad, et mõista aspireerimise vajadust ning selle positiivseid külgi, streigivad. Nosiboo seadmetega puhastamine ei ole kindlasti lapsele valus. Imemine tekitab lapsel ehk pisut ebameeldiva kõditunde mõneks sekundiks. Pigem ei meeldi lastele kinnihoidmine ning suurem kisa tulebki just sellest. Kuna meie seadmega võtab puhastamine vaid mõned sekundid, siis soovitame siiski puhastamine lõpule viia ja peale seda lapsele rohkelt hellust jagada. Kõik on ju hea eesmärgi nimel ning pigem valida paar sekundit kui terve öö ja päev söömatamagamata nuttev laps.
Kui kiiresti jõuab tellimus kohale?
Eesti siseselt jõuab pakk kliendini 1-2 tööpäeva jooksul. Pühadele eelneval ajal võib tarneaeg olla pikem. Kasutame tarnimisel SmartPosti ja DPD pakiautomaate.
Kui mulle Nosiboo ninaaspiraator ei meeldi, kas ma saan selle tagastada?
Tooteid on võimalik tagastada 14-päeva jooksul ainult juhul, kui toode on puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata. Kuna tegemist on meditsiinilise seadmega, siis kasutatud toodet tagastada ei ole võimalik. NB! Kui seadme ümbert on eemaldatud kaitsekile või kraadiklaasi ekraanilt kaitsekile, siis seadet
tagastada ei ole võimalik.
Kas Nosiboole kehtib ka garantii?
Jah, kõikidele Kidsmedi pakutavatele seadmetele kehtib 2-aastane garantii (v.a Nosiboo Go aku). Nosiboo Go akule kehtib garantii 6 kuud.
Kas Nosiboole on võimalik ka ise järgi tulla?
Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Pirni 12, A korpus, II korrus, Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku.
Kas Nosibood saab ka poest osta?
Ei, meie pakutavad tooted on saadaval vaid meie e-poes: www.kidsmed.ee
Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

Juhend
Hinnang 2

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Ninaaspiraator Nosiboo PRO

Seotud tooted