NOSIBOO PRO | Kidsmed

NOSIBOO PRO

Nosiboo Pro ninaaspiraator

Nosiboo Pro on automaatne ninaaspiraator, mis teeb lapse nina puhastamise väga kiireks ja lihtsaks. Aspiraator on saanud tunnustust üle maailma. Auhinnatud USA-s, Inglismaal ja Saksmaal. Beebi nohu ja ummistunud nina takistab hingamist, ei lase lapsel magada, süüa ega imeda lutti, mistõttu on oluline, et hingamisteed oleksid pidevalt puhtad ning vabad. Nohu on sage lapseea haigus, mis võib süvenemise korral kaasa tuua mitmeid rängemaid haigusi ja vaevusi, nagu keskkõrva- või põskkoopapõletik. Lima paigalseis ninaõõnes alati aeglustab paranemisprotsessi, kuid efektiivse ninaaspiraatoriga on võimalik raskemaid vaevusi ära hoida. Nosiboo ninaaspiraator on väga efektiivne ning lihtne abivahend lima eemaldamiseks ka sügavalt ninast ilma lapsele liiga tegemata.

Nosiboo ninaaspiraatorid on valminud koostöös mitmete spetsialistidega. Automaatse ninaaspiraatori puhul on võimalik imemisvõimsust reguleerida. Lahtisema lima korral saab kasutada väiksemat võimsust ning paksema lima korral võimsust suurendada. Aspiraatori otsik on pehme, mis aitab vältida lapse ninale liiga tegemist. Samuti tänu võimsuse reguleerimise võimalusele ei tule otsikut panna sügavale, vaid võimsuse suurendamisel saab lima kätte ka sügavalt ninast. Aspiraatori maksimaalne võimsus on arstidega kooskõlastatud. Toote teeb suurepäraseks ka see, et ülekasutamise ennetamiseks lülitub seade pärast 1,5-2 minutilist kasutamist välja. Pärast seadme väljalülitumist saab seda taaskäivitada mitu korda sõltuvalt kasutamisvõimsusest. Seejärel on seade kasutusvalmis uuesti 50 minuti pärast. Antud süsteem ennetab toote ülekasutamist. Ühe ninasõõrme puhastamine võtab aega ainult paar sekundit.

Lühikese ajaga on Nosiboo saanud palju tunnustust üle maailma. Auhinnatud on nii Inglismaal, Saksamaal kui ka USAs.  2017a alguses võitis Nosiboo USAs PTPA auhinna. PTPA näol on tegemist Põhja- Ameerika suurima vabatahtlike vanemate testimise ühinguga. Vanemad testivad erinevaid tooteid ning annavad sellele omapoolse hinnangu, mis tähendab, et tegemist on kõige adekvaatsema tagasisidega toodetele. Nosiboo valiti kõige usaldusväärsemaks tooteks !

Küpsised

Kidsmed kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt