Tere tulemast Kidsmed e-poodi!

Minu ostukorv

Ostukorv

Kontaktivaba infrapuna termomeeter TermoPlus

79

Kontaktivaba infrapuna termomeeter TermoPlus

79,00 €

Kidsmed TermoPlus on suurepärane abimees, kui keegi peres on haigestunud – on see siis laps või täiskasvanu. Kontaktivaba infrapuna termomeeter mõõdab oimukohalt kehatemperatuuri vaid 1 sekundiga. Üks nupulevajutus ja selgelt loetav näit ilmub ekraanile.

Kontaktivaba infrapuna termomeeter töötab 2xAA patareiga.

Kaasas on hoiustamiseks mugav karp.

- +
Saadavus:Laos
SKU TermoPlus
Toote info

Vastavalt temperatuurile muutub ka termomeetri ekraani värvus – roheline indikeerib norm temperatuuri, kollane normist kõrgemat ning punane kõrgemat palaviku näitu.

Seade jätab tehtud mõõtmised mällu ning tänu sellele on lihtne palavikku monitoorida.

TermoPlus on kiire, täpne ning seda on lihtne kasutada! Lisaks kehatemperatuurile, saad sellega mõõta ka temperatuuri objektidelt või ruumis.

Infrapuna termomeetrile kehtib 1-aastane garantii.

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Termomeeter näitab erivaid tulemusi võrreldes kaenla alt mõõdetud termomeetriga.

Jah, see on täiesti normaalne. Kaenlaalune ja oimukohalt mõõdetud temperatuurid ongi erinevad, kuni 0.5 kraadi. Samuti on erinevad temperatuurid vasakul ja paremal pool pead (ka mõlema kaenlaaluse temp on erinevad). Aga millise kehaosa temperatuuri ma siis palavikuna võtan? Selle, millelt sa parasjagu mõõdad. Kui sa oled valinud endale temperatuuri mõõtmiseks kontaktivaba termomeetri, siis mõõdad vaid sellega. Arusaadav, kui esimesel korral ikka tahad kontrollida, kas seade töötab.
PS! Selleks aga tee endale esmalt selgeks temperatuuri erinevuste vahe kohtadelt, kus mõõdad. Kui sa oled valinud endale kõige mugavamaks temperatuuri tuvastamise vahendiks just Kidsmed Termoplus kontaktivaba termomeetri, siis mõõdagi vaid sellega. Kui aga vajad arstiga konsulteerimist, siis tuleks arstile mainida, milliselt kehaosalt on temperatuur mõõdetud.

Temperatuur ei ole korrektne.

Palun kontrollige, et mõõtekoht oleks korrektne (vt. Joonist).Veendu, et mõõdetav koht oleks kuiv (mitte higine), sest niiske naha temperatuur on madalam kui kuiva oma ja temperatuuri ei tohiks mõõta ka kohe pärast õuest tulemist või füüsiliselt aktiivne olemist, vaid vähemalt pool tundi hiljem, kuid enne palavikku vähendavate ravimite tarvitamist (see kehtib ka nt kaenlaaugust mõõtes). Seadme ja naha vahele ei tohiks jääda näiteks juukseid. Samuti ärge mõõtke sealt poolt pead, mida on
toetatud vastu patja vms. Mõõtmiste vahel oleks soovitatav teha ca 5 minutiline paus ning mõõta uuesti samalt poolt pead. Nii nagu on kaenlaalustega, on ka oimukohtadel erinev temperatuur.

Üritan mõõta toa või eseme temperatuuri aga see ei ole korrektne või liigub režiim automaatselt tagasi kehatemperatuuri mõõtmise režiimi.

Seade on automaatselt kehatemperatuuri režiimil peale sisse lülitamist. Kui olete valinud ruumi või objekti režiimi ning vastav ikoon on ilmunud ekraanile, tuleb see fikseerida vajutades nupule M. Peale seda saate mõõtmisega alustada. Kui te valikut ei kinnita, liigub see automaatselt kehatemperatuuri mõõtmise režiimile.

Kontaktivaba termomeetri ekraanil on tähis Lo ning mõõta ei ole võimalik.

Palun võtke termomeetri patareid välja ning oodake 10 minutit. Sisestage patareid ning proovige uuesti.

Vahetage patareid uute vastu.

Kui siiski on tulemus sama, võtke meiega ühendust info@kidsmed.ee

Kui pikk on termomeetri garantii?

Termomeetrile kehtib ühe aastane garantii.

Kui ma ei ole seadmega rahul, kas saan selle tagastada?

Taganemise tingimustega tutvuge siin: https://kidsmed.ee/muugitingimused 

Kui olen termomeetri pakiautomaadist kätte saanud, kas peaksin enne kasutamisega alustamist midagi silmas pidama?

Kui olete kontaktivaba termomeetri võtnud pakiautomaatist välja ning koju toonud, siis võtke seade karbist välja ning laske sel 30 minutit toatemperatuuril seista.

Kas termomeetrile on võimalik ka ise järgi tulla?

Jah, toodetele on võimalik ka ise järgi tulla aadressile Pirni 12, A korpus, II korrus, Tallinn. Kui soovid tellimusele ise järgi tulla, siis kindlasti võta meiega eelnevalt ühendust ja lepi selleks aeg kokku.

Kas infrapuna termomeetrit on võimalik ka kohapealt osta?

Ei, kahjuks mitte.

Kus kohast leian infot käimasolevate kampaaniate ja soodustuste kohta?
Et olla kursis erinevate kampaaniate ja sooduskoodidega, tuleb jälgida meie sotsiaalmeediat Facebookis Kidsmed Eesti ja kindlasti ka Instagramis Kidsmed.ee.

 

Juhend
Hinnang 4

Kirjuta oma arvustus

Arvustad: Kontaktivaba infrapuna termomeeter TermoPlus

Seotud tooted