NOSIBOO GO | Kidsmed

NOSIBOO GO

Nosiboo kõige uuem liige! Nosiboo Go ninaaspiraator on elektriline ninaaspiraator lima imamiseks ja eemaldamiseks ninaõõnest. Ninaaspiraatori kasutamine aitab vähendada nakkuste ja komplikatsioonide ohtu. Beebidel on raske suu kaugu hingata. Kinnise nina korral lihtsustab Nosiboo Go ninaaspiraator hingamist ja laseb lapsel paremini magada. Nosiboo Go ninaaspiraator lihtsustab hingamist tavalise külmetuse ja muude ninakinnistust põhjustavate haiguste korral, eemaldades lapse ninast lima ning andes talle parema enesetunde ja kiirendades tervenemist. Koos soolalahusega kasutatuna aitab Nosiboo Go ninaaspiraator leevendada tavalisi allergilisi sümptomeid. Imemistugevus on seadistatud kliiniliste testide tulemuste ja üldiste soovituste põhjal. Patendeeritud Penguin otsik on hügieenliselt puhastatav, BPA- vaba ja elastne, ega ärrita nina limaskesta.

Kuni 6-nda elukuuni hingavad beebid ainult läbi nina.Ummistunud nina takistab hingamist, ei lase lapsel magada, süüa ega imeda lutti, mistõttu on oluline, et hingamisteed oleksid pidevalt puhtad ning vabad. Nohu on sage lapseea haigus, mis võib süvenemise korral kaasa tuua mitmeid rängemaid haigusi ja vaevusi, nagu keskkõrva- või põskkoopapõletik. Lima paigalseis ninaõõnes alati aeglustab paranemisprotsessi, kuid efektiivse ninaaspiraatoriga on võimalik raskemaid vaevusi ära hoida. Nosiboo ninaaspiraator on väga efektiivne ning lihtne abivahend lima eemaldamiseks ka sügavalt ninast ilma lapsele liiga tegemata.

 

 

Küpsised

Kidsmed kasutab oma veebilehtedel küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Loe siit täpsemalt